1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

REKRUTACJA: Stanowisko Moderatora.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krychu, Październik 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Ogłaszam nabór na stanowisko moderatora forum xboxforum.pl
    Działy które wchodzą w grę to:

Podania proszę wysyłać w tym temacie, w podaniu proszę zawrzeć następujące rzeczy:

1. Staż na forum (minimum rok)
    2. Działalność na rzecz forum (co do tej pory robiliście na forum)
    3. Czy działacie na jakiś innych forach/stronach. Jak tak to w jakim charakterze.
    4. Wiek.
    5. Dlaczego właśnie Ty?

Na zgłoszenia czekamy od 24.10.2011 do 31.10.2011

UWAGA.
    POSTY BEZ KANDYDATURY BĘDĄ USUWANE I KARANE.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pw.

Pozdrawiam krychu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Witam!! :)
    1. Od Września 2010
    2. Staram się pomagać innym na forum szczególnie świeżym mało znającym się na x360. Zgłaszałem posty niezgodne z regulaminem forum.
    3. Kiedyś moderator i administrator stronki teamu TWR (GRID) niestety członkowie się rozeszli i nie było sensu kontynuowania tego dalej.
    4. 22 lata
    5. Znam regulamin forum, przestrzegam go. Mam sporo właściwie dużo wolnego czasu praktycznie stale przed lapem. Znam się na X360 od strony software'owej, sprzętowej (serwisowej) ;)
    Interesuje mnie jak coś dział Oprogramowanie.
    Pozdrawiam -=SETH=-

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. a nie wiem, 16-10-08?
    2. Byliśmy i moderowaliśmy. Ganiliśmy i irytowaliśmy, dogadzalismy i pomagaliśmy. Napinaliśmy :eek:
    3. Tak, purepc.
    4. 18
    5. Dlaczego właśnie Ty? A któż by inny.

Konsola.

5. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Dział konsole obstawiony. Zostały jeszcze dwa ;)

ZGŁASZAĆ SIĘ ZGŁASZAĆ :D

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    ad1 Staz ponad rok, pare miesiecy na tym koncie i duzo wiecej na poprzednim, ktore zostalo zbanowane przez osobe, ktora nie darzyla mnie szczegolna sympatia :)
    ad2 Poki co nie mialem za wiele okazji do zrobienia czegokolwiek, ale mysle, ze da sie to zmienic. Staram sie pomoc nowym uzytkownikom, ale tylko takim, ktorzy choc w minimalnym zakresie probowali rozwiazac problem na wlasna reke. Spamerom, pijawkom i internetowym trollom mowie stanowcze NIE!
    ad3 Oprocz konta na xboxforum mam jeszcze konto z dlugim stazem na tm.info. Na rzecz xboxa, na tamtym forum mniej sie udzielam, ale konto jest i ode czasu do czasy cos naskrobie.
    ad4 24
    ad5 Przede wszytskim mam bardzo duzo wolnego czasu. Dd 7:00 do 14:30 jestem non stop online. Pozniej czas na obiad i od popoludnia do poznego wieczora/nocy tez jetsem. Znam regulamin, staram sie go przestrzegac i obiecuje wpoic do glowy nowym uzytkownikom to samo. Znam zasady ortaografii i interpunkcji. Nie ma w moim slowniku slowa "dysleksja". Dyslektyk to po prostu glab. Do tego ogarniam co nieco na temat xboxa. Zarowno od strony sprzetowej jak i softwarowej.

Tzreba ogarnac tematy typu "mam 1.6 pojdzie fifa" :)

7. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    bylem ciekawy kiedy pojawi się takie ogłoszenie

w takim razie nic nie tracę składając własną kandydaturę

1. na forum od 2 lat
    2. pomaganie na pw, tłumaczenie, ze należy czytać:)
    3. na forach nie działałem, ale w pracy zajmuje się pracownikami, na uczelni jestem starosta roku i takie tam. zawsze staram się rozwiązać konflikt i być jak najbardziej pomocnym
    4. 26 lat
    5. dlaczego ja? sporo doświadczenia życiowego, jestem konsekwentny, staram się pomagać, nie bawią mnie żadne wojny fanboyow itp, posiadam sporo czasu wolnego, szczególnie wieczorami i w nocy. zawsze po powrocie z pracy w nocy jeszcze czytam forum. w pracy odpalony non stop tapatalk. przez ostatnie 3 miesiące czekałem na takie ogłoszenie i myślę ze dobrze się sprawdzę.

moze byc dzial online:)

8. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    1. Ponad rok
    2. Jeżeli wiem jak pomóc to pomogę ... Staram się pomagać. Często tłumacze na priw niektórym osobom, a także na GG, co należy robić aby wszystko smigało i było dobrze.
    3. Na daną chwilę nie, dlatego mam dużo czasu.
    4. 17 (w lutym 18)
    5. Nie chce mi się pisać jak "statystyczny" user, że czego to ja nie prowadziłem, czym to ja sie nie zajmowalem , gdzie to ja moderowalem... Mogę napisać tylko, że się z pewnością nadaje i zdaję sobie sprawe z obowiązków jakie zostaną przydzielone ... Przedewszystkim, nie nadużywam władzy.

Podanie kieruje do działu "Online, ponieważ znam się na tym .

Pozdrawiam !

9. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A co mi tam :)

1. Udzielam się na forum od około dwóch lat.
    2. Staram się pomagać świeżakom jak tylko mogę i lubię pisać newsy na forum :)
    3. Jestem około rok w ekipie na UFS.PL - Moorhunt, Ygoow, Mail Resender, Peer2mail, P2M, OpenP2M Uploaduje przeważnie filmy.
    4. Prawie 18 lat. :)
    5. Przede wszystkim dlatego że mam dużo wolnego czasu, lubię pomagać ludziom i znam regulamin forum.

10. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Od 18-11-09
    2. Staram się pomóc gdy mogę, doradzić, uświadamiam ludzi, że nie czytają, że takie pytania już były, zwracam uwagę, aby już potem nie zaśmiecali forum, tylko szukali, lubię rzeczowe odpowiedzi.
    3. Prowadzę dwa małe fora, w obu jestem administratorem/moderatorem, pierwsze prowadzę już któryś rok, drugie doszło mi od niedawna.
    4. 21
    5. Bo za każdym razem boli mnie jak widzę jaki śmietnik czasami się tu robi, tematy te same albo off topy, ludzie notorycznie wpychają swoje problemy w kogoś tematach, pytają się co akurat nie wiedzą nie patrząc jaki to temat, piszą z rażącymi błędami ortograficznymi, nie raz widzę, że ludzie potrzebują reakcji moderatora, którego niestety nie ma, chciałbym móc to zmienić, udzielić konkretnej odpowiedzi, a gdy trzeba sprawiedliwej kary.

Interesuje mnie dział "Oprogramowanie"

11. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1)28-11-08
    2)pomoc przy problemach innych z xboxem 360 i na tym co da się coś zaradzić.
    3)obecnie tylko na xbox forum:)
    4)22
    5)sporo punktów pomocy innym i sporo czasu na forum:)

12. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    1. Na forum jestem ponad rok jak nie na tym koncie to na innnym
    2. Staram się pomagać świeżakom jak moge tłumacze do upadłego chce poprostu pomóc innym ludzią, konsola xbox 360 to wspaniała maszyna chce to głosić wrzem i wobem i pamietajcie nie ważne czy mnie wybierzecie czy nie pomoc można u mnie zawsze znalesć nie oczekuje w zamian żadne przydatne
    3. jestem moderatorem na samsungavila.pl teraz my samsung pomimo że mam galaxy ace :D zobacznie użytkownik acker Tam też służe pomocą
    4. Lat mam 15 ale nie o wiek tu chodzi lecz o dojżałość
    5. Dlaczego JA? :D A no dlatego że pomagam za darmo mam czas wolny od 0:07 do 7;30 zawsze online 14;30 - 22;00 podołam każdemu działowi mam nadzieje że to szanownego administratora przekona
    POZDROWIENIA PAWEŁ

13. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    1. 09-07-10
    2. Do tej pory, na forum starałem się pomagać użytkownikom na forum, w różnych działach a szczególnie w strefie dla początkujacych.
    3. Działałem, i nadal działam na różnych stronach, często jestem jako tłumacz na stronach gdyż znam perfekcyjnie język hiszpański lub po prostu "strażnik" z powodu gdyż mam na okrągło dostęp do internetu.
    4. 17 lat.
    5. Jestem bardzo aktywny w czasie, praktycznie jestem całymi dniami przy komputerze, i to z powodu mojej pracy która mnie do tego zmusza. Znam 4 języki więc również nie było by problemu z przetłumaczeniem tekstu, etc. Rowniez jestem otwarty na różne zmiany, jak i chętny do pracy w drużynie.

14. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    1. jakoś ponad rok ale dokładnej daty nie pamiętam
    2.przede wszystkim pomagam ludziom którzy mają problemy ze swoimi xbox'ami (problemy dotyczące głównie oprogramowania i moderatorem tego działu chciałbym zostać)jeżeli za jakiś wątek już sie biore staram sie rozwiac wszelkie watpliwosci pytajacego nawet jak jego pytania sa trywialne i tyle chyba ;)
    3. kiedys robiłem napisy( głównie korekta) w grupie hatak24 (jeśli to sie liczy )
    4.23
    5.jestem rzetelny i jak się za coś biorę to na poważnie bez olewania tematu, staram sie nie zawieść ludzi którzy mi zaufają powierzajac jakieś zadanie

pozdrawiam admina

15. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    1. Od ok. września 2008r.
    2. Pomagam na forum i na gg, jednak z tego co widzę dużo osób sobie nie radzi więc mam w planach utworzenie poradnika video dla laików.
    3. Pomagałem niedawno koledze prowadzić stronę z cs, jednak serwerownie sprzedał wiec jestem wolny.
    4. w styczniu 17.
    5. Nadaję się na to stanowisko ponieważ widzę że dział nie jest ogarniany, zamiast zamykać temat moderator powinien wyjaśnić osobie co i jak i dopiero później zamknąć. Myślę, że dam sobie rade. Posiadam dużą wiedzę o x360, znam kulturę i ortografię.

16. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Działy: Online i Oprogramowanie, ew. Tylko jeden z nich.

1. Od Stycznia 2011 (2 miesiące da się przeboleć- cyt. Yahoone)
    2. Staram się pomagać użytkownikom na różne sposoby, w zależności od poziomu złożoności danego problemu. Chamów kieruję do odpowiednich tematów, natomiast osobom mało rozgarniętym i całej reszcie odpowiadam od razu w temacie, bądź w przypadku większych problemów wymagających określonych działań (flashe,modyfikacje, JTAG, RGH itp.) na PW.
    3. TheTechGame, Se7ensins
    4. W Czerwcu ukończyłem 29 lat.
    5. Dlaczego właśnie ja?
    Od listopada 2009 do kwietnia 2010 moderowałem na forum TheTechGame, następny był Se7ensins.
    Moja wiedza o Xboxie jest bardzo duża i obszerna. W wolnych chwilach poza pracą zajmuje się Homebrew oraz Moddingiem Sprzętowym i Software'owym. Są sprawy o których nie wspomnę nikomu, jest też znacznie więcej które chętnie wytłumaczę "nuubkom". Oczywiście jeżeli będą chcieli.
    Statystyki są alarmujące, na forum rośnie liczba tzw. "nuubów" którzy w większości nie potrafią samodzielnie myśleć oraz czytać ze zrozumieniem, a na deser nie umieją pisać. Drażni mnie to i chcę to zmienić niekoniecznie wrzucając temat do kosza.
    Dysponuję sporą ilością czasu (Co nie znaczy że nie mam własnego życia :D), po weekendach jestem średnio 8-9 godzin dziennie, w weekendy od rana do wieczora.
    Znam zasady interpunkcji i ortografii.

Z Poważaniem,

DOGtagscollector

17. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1. od lipca 2010
    2. Pomagam ludziom w miarę możliwości. Odsyłam nowych i zdezorientowanych do odpowiednich działów.
    3. w tej chwili jeszcze na forum miejskim, forum literackim oraz na psforum.pl. Jestem twórcą i byłym administratorem forum literackiego ( głównie poezja)
    3 40 lat
    4. Dlaczego ja?. Bo większość ludzi tutaj mnie nie lubi, a to przecież domena moderatorów : P
    A tak na serio to uważam że DOGtagscollector to doskonała kandydatura i należy mu się ta funkcja

18. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam serdecznie.
    1.Od grudnia 2008.
    2.Staram się pomagać przeważnie w dziale "Dla świeżaków", zgłaszam raporty osoby, które nie przestrzegają regulaminu. Pomagam i doradzam także na PW.
    3.Kiedyś forum związane z grą Vendetta.
    4.W styczniu 19.
    5.Dlaczego ja? Przesiaduje na forum dziennie po kilka godzin. Mam dużą wiedzę na temat gier na xboxa 360 i PC, ponieważ to moje hobby, a co najważniejsze to szanuje regulamin forum.

Szans jako takich pewnie nie mam, ale spróbować można.

19. Flesh

Flesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    1. Lipiec 2010
    2. Staram się pomagać świeżakom jak tylko mogę nie oczekując nic w zamian.
    3. EXSite.pl jako Uploader, LegalSite.pl jako Moderator, All4U.pl jako Moderator
    4. 18
    5. Miałem i mam dużo do czynienia z moderowaniem wiem co i jak żeby był porządek na forum

20. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Kurcze, o jeden dzień mineło mnie... Ale i tak napiszę, może administracja wezmie mój post też pod uwagę ;)

1. Na forum jestem od 2008 roku.
    2. Duża pomoc w tematach przeróbki, jtaga, oprogramowania, pisanie poradników (np w dziale hacking).
    3. Moderator na największym bmx forum polski - bmx.pl , oraz administrator i właściciel forum zrzeszającego poszukiwaczy z Polkowic i okolic - eksploracjapolkowice.fora.pl
    4. Wiek - 21 lat, kultura wypowiedzi na forum to u mnie podstawa ;)
    5. Dlaczego ja? Ponieważ wiem co trzeba robić, potrafię utrzymać porządek na innych forach, a do tego posiadam dużą wiedzę o xboxie 360 oraz ps3.

21. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wszyscy, to wszyscy
    1. Nom, jest równiutki rok.
    2. Handluje na forum w dziale sprzeda/kupię.
    3. Tak, byłem modem na kilku forach counter strike'a
    4. 17, w lutym 18.
    5. Dlatego, że lubię tępić oszustów, krętaczy. Kilku oszustów ma wyroki w zawiasach dzięki mnie.

P.S Nie ma rekrutacji do działu sprzedam, ale może zrobicie ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum