1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Relacja z finału rozgrywek Live League w Forza Motorsport 4. Zobacz kto wygrał Alfę R

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 13, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Samochód Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition był nagrodą w turnieju Microsoftu. Zobacz, kto ją wygrał i jaka atmosfera panowała w trakcie finałowego wyścigu.

[video=youtube_share;Q6_p-G8Bzcs]http://youtu.be/Q6_p-G8Bzcs[/video]

Zanim jednak do niego dojdziemy, a także do wręczenia nagrody i ekskluzywnego dla Gamezilli wywiadu ze zwycięzcą, można zobaczyć kilka ogólnych przebitek z imprezy. Czyli kilkanaście porozstawianych konsol, taką samą ilość egzemplarzy Forzy, a także zorganizowany dla rozluźnienia miniturniej na torze gokartowym. Niżej podpisany odpadł w przedbiegach (na pierwszym okrążeniu wbiłem się niechcący do pitstopu ;), ale emocji było co nie miara. Zwycięzca wyrwał Xboksa 360. To był jednak tylko dodatek, bo najlepsi gracze z Live League walczyli już na wirtualnych torach o całkiem realny samochód - Alfę Romeo MiTo.

Wygrał Adrian Bukowski. Zaraz po odebraniu nagrody udało mi się chwilę z nim porozmawiać. Alfa Romeo MiTo warta jest kilkadziesiąt tys. zł. Mina zwycięzcy, który zdobył ją w grze wideo - bezcenna.

Adrianowi gratulujemy (i trochę zazdrościmy). A dla Microsoftu brawa za rozmach w organizowaniu konkursu. Oby inni wydawcy w podobny sposób doceniali największych fanów swoich gier!​

źródło - Gamezilla​

Wygrać samochód za granie na konsoli - to jest coś! Dziwi mnie, że Microsoft i Turn10 się zdecydowali na taki event, i to w Polsce, czapki z głów ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lubię to. Gratulacje.

Wysłane z mojego Desire HD

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Tak patrzę i patrzę a to Gość z mojego miasteczka :p

Gratulacje Adrian :)

5. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    przynajmniej tym razem szybko nagrode dali nie tak jak zawsze, ze ludzie po kilka miesiecy na kase czekali:D

6. NeXuS2.0

NeXuS2.0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Super ! Gratulacje dla M$ za zorganizowanie takiej akcji w Polskę ! Trudno było się spodziewać tego po polskim oddziale ;)).

Swoja droga, wie ktoś jak wyglądały kwalifikacje itd. ? Rozumiem że ścigali się najpierw przez XBL ?

7. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Tak eliminacje były przez live.można było się zapisać na stronie

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum