1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Remedy Entertainment pracuje nad nową grą. I potwierdza wierność Xboksowi 360...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    W serwisie Gamasutra pojawiło się ogłoszenie, poprzez które zespół twórców Alana Wake'a szuka osoby na stanowisko starszego projektanta. Ma ona pracować nad zupełnie nową produkcją z segmentu AAA (czyli: najwyższej półki), przeznaczoną... wyłącznie na Xboksa 360.

Dopiero co do sklepów trafił Alan Wake, a Remedy Entertainment jest bliskie (?) ogłoszenia kolejnej gry. Na pewno trwają/niebawem rozpoczną się bowiem prace nad czymś zupełnie nowym.

Czyżby wobec tego sezon drugi Alana Wake'a był zagrożony? A może studio jest gotowe na to, by tworzyć jednocześnie obie produkcje? To byłoby o tyle dziwne, że gracze PC dowiedzieli się, że nie otrzymają swojej wersji przygód Alana Wake'a, bo Remedy jest zbyt małe, by poradzić sobie z przygotowaniem gry na dwie platformy - a przecież prowadzenie dwóch niezależnych projektów jednocześnie jest jeszcze trudniejsze..

Remedy Entertainment pracuje nad nową grą. I potwierdza wierność Xboksowi 360... / CD-Action online
    .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    I pewnie będzie jak z Alanem: zmienią platformę, wygląd itp. kilka razy i w ostateczności okaże się, że z pierwotnego projektu zostanie tylko zarys fabularny i fragment mechaniki całej gry.

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ciekawe co to będzie ? Gdyby nowego Maxa Payne nie robił Rockstar ,obstawiłbym tą produkcję, a tak .... Może Alan 2?

5. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nachapali się kasy, czas tworzyć nową fabrykę papierków

6. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    ciekawe na czym,ALAN ma bardzo słabą sprzedaż zbytnio na nim nie zarobili.

7. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alan Wake jako film był by dobry, jako gra.
    Masakrycznie.

Jeśli to naprawdę jest ex to konsola Microsoftu tak naprawdę nie ma czym się chwalić.

Biorąc pod uwagę grę Heavy Rain który jest nie wiadomo czemu podobna do Alan Wake (to raczej Ex na Ps3 wyszedł szybciej niż Alan).
    Oraz bije ją na głowę. (pod względem sterownia, pod względem fabuły, chociaż by Pełna Polska lokalizacja, o grafice nie wspominam bo oto tu nie chodzi, ale można się przyczepić ;) )
    Jeszcze ta wielowątkowości. Alan Wake liniowy (zawsze tak samo się kończy)

Zwrócię uwagę.

http://www.youtube.com/watch?v=W0yeEdeCOUU

a zwrócię uwagę na Alan Wake

http://www.youtube.com/watch?v=e-INZJrMQWM

Rózne gusta - wg mnie Heavy Rain pożniej dwa miejsca na podium nic i na czwartym Alan Wake o włos przegrał z 3 pustym miejscem.

8. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Trochę ponad 400k sztuk jak dla tak małego studia to jest spora kasa. I jeszcze M$ musiał sporo sypnąć.
    Jeśli nie będzie to AW2 to znów będziemy czekać kilka lat :D

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Za wcześnie by osądzać, ale lepiej żeby się postarali, bo Alan to nudna produkcja.

10. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Alan słaby, Alan nudny. Graliście chociaż? Zwroty akcji w tej grze są masakryczne, sam klimat snu powala.

11. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak - graliśmy.
    Historia nudna a zakończenie MASAKRYCZNIE rozczarowujące.
    Nie zmienisz tego, że ktoś ma inne poglądy od Ciebie.
    Tobie się podoba, innym nie, sorry.

12. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co mi wiadomo, to razem z pre-orderami poszło im ponad 800k, na studio w ktorym bodajze jest 100 osob [albo i mniej, mowili o tym kiedys] to wynik dla nich na pewno zadowalajacy [pisali o tym na swoim forum, PODOBNO, ja nie mam czasu zeby to forum przeszukiwac). Nad czym pracuja? Nie wiem, ale wiem ze to bedzie dobra gra. Oby wyszła za 2-3 lata. Czy to kontynuacja Alana? Nie wiem, jeżeli bardziej urozmaica rozgrywke, dodzada troche rzeczy, gra ma szanse odniesc dużo wiekszy sukces. Zazwyczaj produenci ucza sie na wlasnych bledach wiec watpie zeby nastepna czesc była gorsza, ofc o ile to nie jakas nowa produkcja. Trzymam kciuki, bo mnie jeszcze nigdy nie zawiedli.

No i maja gotowy silnik, wiec tym bardziej mozliwe ze zagramy za jakies 2 lata.

13. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Porównanie heavy Rain'a do Alana to głupota. Przecież to kompletnie 2 różne gatunki, kompletnie inne sterowanie i mechanika.

14. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Co wy gadacie Alan miał słabą sprzedaż? W kilka dni 100 tyś to mało?? Ludzie spodziewali się, że sprzedaż dorówna MW2, ale od początku można było się domyśleć, że to gra dla węższego grona. Do dziś mamy gdzieś koło 2,5 miliona sztuk (tak myślę), to nie tak słabo.

Jeśli nie robią nowego Wake to szybko go nie ujrzymy, Remedy nie wydało Alana na PC bo to za małe studio i nie mogli sobie poradzić. Tak więc ciekawe jak zrobią dwie gry naraz.

15. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Fakt, chciwe Remedy tworzy grę z pobudek czysto materialnych.Gdzie się podziali developerzy którzy poświęcają swój czas i umiejętności aby tworzyć gry charytatywnie, na zasadzie wolontariatu, żeby lud pracujący miast i wsi miał sobie w co pograć.
    Domyślam się, że są gdzieś są tacy developerzy-zapewne dobrotliwe Sony ich zrzesza?Czyż nie?

Ale co ja tam się znam-5 dni w tygodniu jestem częścią/tworzę fabrykę papierków, żeby nachapać się kasy.

Tak dla ścisłości to Tobie nie podoba się nic co ma jakikolwiek związek z X360-wnioskuje to z Twoich postów na forum.

Akurat Alan się słabo sprzedał-na dziś dzień poszło niecałe 0,5 mln.
    Mało który ex przekracza 2mln-niezależnie czy to X360 czy PS3.
    Na X360 ostatnio tylko Forza 3 i ODST przekroczyły tą liczbe-ME2 i Splinter Cell:C powoli sie zbliżaja do tej liczby.

16. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Akurat.. gry na xboxa, ktorego można przerobic, schodza lepiej. Popatrzymy na pare exów + mw2

Ps3

uncharted 2 - 3.3kk
    MGS 4 - 4.8kk
    god of war 3 - 2.5kk
    killzone 2 - 2.3kk
    mw 2 - 8kk
    mw 1 - 5.2kk

xbox 360 [ktorego mozna przerobic, ogolem od nie przerobionych odejmiemy przerobione i bedziemy mieli ich mniej niz ps3]

mw2 - 11kk
    mw1 - 8.3kk
    halo 3: odst 5.2kk - dodatek schodzi lepiej niż najwieksze killery ps3 hehe
    halo 3 - 11k !!!!
    mass effect 2 - 1.8kk
    gears of war 2 - 5.75kk
    gears of war - 6kk
    fable 2 - 3.6kk
    forza 2 - 4kk

czyli jak widzicie można powiedziec ze exy xboxa, ktorego mozna przerobic schodza lepiej, multiplatformy też ;)

17. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Jestem zwolennikiem X360,żadnym fanboyem, wiec poprawie trochę ta liste tytułow na PS3.Niestety Twoja jest niekompletna i dość subiektywna.

Resistance 2 1,89 mln
    Gran Turismo 5 Prologue 3,75 mln
    MotorStorm 3,5 mln
    Uncharted: Drake's Fortune 3,18 mln
    LittleBigPlanet 3,47 mln
    Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction 2 mln
    źródło
    VGChartz - the most comprehensive video game sales charts in the world

18. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Jaki Alan 2 ludzie! To będzie zupełnie coś nowego, i na dodatek tylko na X360! Czuję że X360 zdobędzie kilka mocnych tytułów.

19. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie rozumiem jak można porównywać Alana do Heavy Raina? To całkiem co innego... Mnie Alan przypadł do gustu i czekam na DLC i mam nadzieję, że wyjdzie druga część... A co do nowej produkcji - oby nas miło zaskoczyli ;)

20. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Nawet jeśli to byłby alan 2 to i tak bym musiał dopiero 1 dorwać.

21. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja osobiście mam nadzieje iż będzie to nowy tytuł, który dorówna Max Paynowi... jak dla mnie Alan W. był średnią grą i jakoś nie czekam na 2 część, tym bardziej po tak idiotycznym zakończeniu ;P

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum