Remember Me (2013) XBOX360-STRANGE

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie. Grę wypaliłem IHasem + LT3.0 zgodnie z instrukcją, ale przy wypalaniu na dysk twardy dociąga do 44% i pojawia się komunikat o szmatce. Dwie płyty zmarnowałem i za każdym razem w tym samym miejscu jest szmatka! Ktoś wie w czym tkwi problem?
ani naped, ani plyty, rip obrazu ma cos skopane bo ja tez mam z tym problem, wszystkie gry nagrywam bezproblemowo a z ta mam problem, nagralem 3 razy, za kazdym razem blad ok 40-50% i gram z kazdej plyty, jak wywala komunikat wkladam inna plyte i tak przeszedlem prawie cala gre
 

cerix12

Świeżak
Świeżak
Moim zdaniem napęd lub płytki dają o sobie znać, mam to samo np przy nowym metro 3 płytki do kosza,ale kupiłem nowa partie Platinum z innym numerkiem id i idzie na 100%, spróbuj nagrać inną grę i zobacz jak się zachowuje ewentualnie przedmuchaj napęd sprężonym powietrzem, pomaga to i w nagrywarce i w konsoli również, ewentualnie sprawdź te wcześniejsze płytki już nagrane u kogoś znajomego.
Powiedz z jaką prędkością nagrywasz płytki czy jest to 2,4x czy może 4x, Ja przez okres niecałego roku paliłem 4x i szło miodzio potem pojawiły sie problemy 2-3 na 10 płyt nie szło uruchomić, zmieniłem na 2,4 i pali nawet na porysowanych płytkach z końca szpuli.
U mnie natomiast problem leżał gdzie indziej. Zmieniłem kabel SATA od nagrywarki do płyty głównej na inny. Tamten okazał się kiepskiej jakości i chyba "gubił dane" po drodze:) Tak czy inaczej wypaliłem grę i instaluje się w 100%. Zawsze nagrywam na Verbatimach z prędkością 2,4X. Po zmianie kabelka problem ustąpił, a wsześniej IMGBurn wywalał nawet błędy w trakcie nagrywania oraz weryfikacji. Po zmianie kabla nagrałem jeszcze 2 inne gry i wszystkie przechodzą proces weryfikacji pomyślnie i instalują się na dysku w 100%.
 

Do góry Bottom