1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Remember Me - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 1, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gram od ok. 2 godzin i powiem, że gra jest bardzo dobra. Graficznie prezentuje się pięknie, gamepleyowo jest bardzo dobrze, fabuła całkiem wciąga. postaram się napisać nieco więcej jak skończę grać.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No świetna gra. System walki,dźwięk,grafika. Wszystko naprawdę dopracowane. Neo Paryż wygląda świetnie. Widać,że ekipa od gry doskonale zna Unreal Engine. No i wielkim plusem są polskie napisy. Sobotę mam z głowy :) Kurcze science-fiction pełną gębą. Przewijanie,zmienianie,ingerencja w pamięci bohaterów. Ta gra jest rewelacyjna ! I do tego fabuła się nieźle rozkręca. Gram na kinie domowym. Dźwięk w tej grze to mistrzostwo świata. Ostre techno i orkiestra symfoniczna. Dla mnie jak na razie to gra roku. Od ostatniego Tomb Raidera dawno mnie żaden tytuł tak nie wciągnął jak ta gra. Remember Me- na pewno zapamiętam na dłużej. Właśnie walczę z pierwszym bossem. Walka jest rozwiązana fenomenalnie ! Gra się w ogóle nie nudzi. Cały czas odkrywamy coś nowego. Kurcze na podstawie tej gry można by nagrać naprawdę świetny film. Po tych 8 godzinach spędzonych z grą stwierdzam,że to jeden z najlepszych tytułów jakie ukazały się na Xboxa 360.
    Gra ukończona. Brawa dla Francuzów za wspaniały tytuł. Moja ocena to mocne 9.

6 użytkowników lubi ten post.
  5. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grałem kilka godzin i jak na razie wszystko prezentuje się świetnie. Fabuła solidnie się rozkręca - widać, że twórcy zaciągneli sporo z filmu Pamięć Absolutna - całe to grzebanie we wspomnieniach i kasowanie pamięci. Fajnie zrobione jest pobieranie wspomnień od innych postaci i wykorzystanie ich później w misji. Momenty, gdy możemy zmodyfikować czyjąś pamięć - bardzo klimatyczne.
    System walki jest bardzo dobry chociaż na początku wydaje się nieco ograniczony, jednak jak tylko dostajemy dostęp do s-pressenów walka robi się niesamowicie dynamiczna, szczególnie przy bossach.
    Grafika na dobrym poziomie, levele wyglądają dobrze, mało szczegółowe modele pojazdów przeciwników, czasami słabe tekstury. Miasto wygląda bardzo fajnie i ogólne wrażenia pozytywne. Nie ma zbyt wielu rzeczy, przez które bolą oczy.
    Ścieżka dźwiękowa świetnie dopasowana do klimatu miasta i rozgrywki, muzyka w trakcie walki robi swoje - jedna z najlepszych ścieżek audio jakie słyszałem od premiery Deus Ex. Głosy postaci dobrze dopasowane, świetny głos głównej bohaterki.
    Producent powinien jednak popracować trochę nad sterowaniem i ogólnym sposobem poruszania się bohaterki - skoro już zrobili grę, w której będziemy poruszać się po ścianach i przez przeszkody na podobieństwo Uncharted lub Tomb Rider, to przynajmniej, niech nasza postać będzie mogła to robić praktycznie w każdym miejscu w grze, a nie tylko tam gdzie jest to wskazane przez system - mi osobiście wydało się to ograniczające.

Plusy:
    + główna bohaterka
    + fabuła
    + grzebanie we wspomnieniach - kradzież, modyfikacja, kasowanie
    + system walki - rozbudowany, dynamiczny, każdy może dostosować go pod siebie
    + dźwięk
    Minusy:
    - z silnika graficznego można było wyciągnąć więcej
    - momentami kiepska praca kamery
    - ogranicznie wspinaczki i omijania przeszkód tylko do wybranych miejsc, poza nimi bohaterka jakaś taka mało skoczna

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wiec tak pogralem troche i mam juz pierwsze zdanie, na plus oczywiscie pomysl, fabula i grafika, to zmienianie wspomniej poprzez przewijanie i zmiane niektorych rzeczy super, system walki moze byc, co do minusow to denerwujaca praca kamery podczas wspinaczek, czasami tak sie dziwnie ustawi ze mozna sie zdezorientowac, to samo podczas walki, narazie jest tez strasznie liniowo, ogolnie bardzo fajna gierka, ciekawe jak dalej fabula sie rozwinie oraz czy nie bedzie nudzic bo takie opinie tez slyszalem

7. nerialis

nerialis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pograłem trochę ( jestem w trzecim epizodzie ) i mogę powiedzieć, że gra prezentuje się bardzo dobrze pod kątem wizualnym, fabuły, muzyki, system walki też myślę że jeszcze mnie zaskoczy. Największym minusem jest dla mnie ( przynajmniej jak na razie ) bardzo ograniczony świat, mam tu na myśli brak możliwości dojścia do jakiegoś punktu docelowego na kilka sposobów, postać idzie po prostu przed siebie bo inaczej się nie da. Występuje co jakiś czas dodatkowa droga ale tylko po to by dojść do znajdźki, doładowania. Nie ma swobodnej eksploracji, craftingu, dodatkowych zadań, rozwoju postaci co według mnie sprawiło by, że ta gra była by dla mnie doskonała.

W mojej ocenie:
    Plusy:
    + grafika
    + dźwięk
    + system walki
    + fabuła
    + bohaterka

Minusy:
    - brak dodatkowych dróg do celu
    - brak interakcji ze światem
    - po prostu ograniczony świat

Moje życzenia:
    * mógł by być dodany rozwój postaci, crafting, ekwipunek itp.

Ogólnie polecam.

8. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja na razie po 2 chapterach i zgadzam się z opinią djploki . gra rewelacja . jaram się tym bardziej bo w ogóle nie śledziłem info o tym tytule (coś mie się pomerdało i myślałem że to jakieś tanie arcade na xbl ma być :p). oj byłby wielki błąd gdybym takie cudo przegapił. megapozytywne zaskoczenie . a jeszcze wczoraj trafiłem na artykuł z kilkoma pierwszymi ocenami różnych serwisów i niektórych tam ostro po@#$%^. 4/10 czy 5/10 ? . bez kitu , nie ma się co kierować przy wyborze gry ocenami pismaków. ja wiem że są gusta i guściki , o gustach się nie dyskutuje bla bla bla ale no bez jaj. lekko się zniechęciłem ale Wasze komenty w tym temacie sprowadziły mnie na jedyną słuszna drogę. Polecam.

9. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie gra nie wciągnęła na początku czytając opinie i oglądając gameplaye myślałem że rzeczywiście będzie to coś od czego trudno będzie mnie odciągnąć . Po zagraniu było zupełnie na odwrót, zaważyła na tym tylko i wyłącznie okropna liniowość (myślałem że czasu takich gier powoli przemijają jednak się pomyliłem) i przewidywalność gry.
    Pozytywnym aspektem gry jest grafika (przepiękna architektura neoparyża), ciekawa muzyka (przypomniał mi się gelnialny soundtrack do Mirror's Edge) oraz sam pomysł na fabułę (motyw wpływania na ludzki umysł itp).

MINUSY:
    - Okropna Liniowość !
    - Przewidywalność
    PLUSY:
    + Grafika
    + Ciekawa muzyka
    + Pomysł na fabułę

Moja ocena 6/10 ;)

10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Fajna gra, na pewno warto zagrać choć jest okropnie liniowa ale takie gry też są potrzebne, fabuła dobrze poprowadzona, jest ciekawa i kończy się zanim gra zacznie się nudzić, więc jest to wielki plus.

11. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Zgadzam się z powyższą opinią. Fabuła i pomysł na grę jest bardzo ciekawy, inny od pozostałych. Dużym minusem jest mega denerwująca praca kamery. Co do liniowości, to można to jakoś przełknąć.

1 osoba to lubi.
  12. szatek16

szatek16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Grafika jest dobra, ale w wielu momentach można napotkać słabe tekstury. Muza bardzo fajna. Kamera strasznie irytująca, szczególnie podczas walki. Szkoda, ze świat nie jest otwarty. Liczyłem, że będzie więcej zabawy z tymi wspomnieniami, ale jak na razie jestem w 5 sekwencji, więc zobaczymy co będzie dalej

13. martin66

martin66 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mimo liniowej i przewidywalnej fabuły (która suma sumarum jest niezła) polecam zagrać w tę grę. Na jej korzyść dodatkowo przemawia dobra grafika. Minusem może być kamera (chociaż po dłuższej grze przywyczaiłem się).

14. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Przeszedłem i powiem krótko i szczerze jak dla mnie gra wymiata, grafika bardzo ładnie się prezentuje, sterowanie łatwe do opanowania (dodatkowym atutem jest możliwość tworzenia własnych kombo), system walki pięknie się prezentuje czasami trzeba pokombinować jak pokonać danego przeciwnika co jest na plus, fabuła bardzo ciekawa i wciągająca, audio jest cacy. Czas przejścia gry na normalnym/średnim poziomie (w grze inaczej się to nazywa ale chyba każdy się domyśli) to około 2 dni na spokojnie jak na szybko to kilka godzin ;p
    Jak dla mnie gra 9,5 na 10 :)

15. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według mnie 9/10, jeden z moich najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku.
    Walki są bardzo fajne i ciekawe, fabuła nawet fajna, ogólnie bardzo dobrze się gra.

16. funky

funky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra dobra, i tylko dobra, trochę szkoda, bo spodziewałem się czegoś większego i co tu dużo pisać lepszego. Sam pomysł świetny (niestety niewykorzystany), fabuła równie dobrze mu partneruje, brakuje mi tu tylko tego, czego oczekiwałem po trailerach i zapowiedziach, czyli czegoś na kształt nowoczesnego Assassina z możliwościami jakie daje obecna w grze technologia, a tego niestety po prostu nie ma. Gra bardziej przypomina trójwymiarową platformówkę z elementami bitki(choć w sumie to przeważa) gdzie jest tylko jedna droga i inną praktycznie iść się nie da, chyba że za jakąs znajdźką gdzieś w zaułku. Ciekawy system z pressenami, gdzie można sobie kombinacje ciosów dowolnie mixować, może sie podobać i troche odróżnia to właśnie tę grę od typowych slasherów. Najbardziej jednak zawiodłem się na nad wyraz skromną ilośćią tego, czym ta gra od pierwszego trailera mnie zauroczyła, czyli możliwością ingerencji we wspomnienia. Akcje te są naprawde fajne i b. mi się podobają jednak jest ich jak na lekarstwo aż chciało by się krzyknąć :MORE!!! Pograłem z przyjemnością, bo obecnie nic innego na tapecie nie było(choć w zasadzie już czas na The Last of Us- ale to nie ten dział;P), ale subiektywnie wystawiłbym ocene troche powyżej średniej, max 7/10, głównie za klimat, fabułe i słabo bo słabo wykorzystany ale jednak pomysł na te pamięciowe zabawy...
    Niemiło też zaskoczyłem się tym że gra jest nieco zabugowana, otóż juz 2 raz po walce z bossem, a ostanio nawet dwoma gra nie "zauważyła" jakby tego , że się z przeciwnikami rozprawiłem, cały czas leci ostrzejsza muzyczka jak przy walce, ale wrogowie już pokonani i kicha, dalej nic się zrobić nie da muszę wychodzić do menu i od nowa zaczynać walke, troche frustrujące, ktoś miał podobnie??

17. Otwrate

Otwrate Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ciężko mi zrozumieć czemu wszyscy są tak zachwyceni tą grą. Fabuła średnia, osobiście może nie lubię zwyczajnie takich futurystycznych klimatów i dla mnie nie jest jakoś szczególnie wciągająca. System walki ma jeden plus który wyróżnia go od innych slasherów - można stworzyć własne combo, z tym, że jedyne na co mamy wpływ to jaki typ presserów(tak się to bodajże nazywało?) użyjemy. Byłoby pewnie ciekawiej gdyby do walki można było użyć czegoś więcej niż kończyn.

Jedyne co w tej grze szczególnie mi się podobało i jest całkowitą innowacją to remixy pamięci - genialna sprawa i jak dla mnie jedyny powód, żeby zagrać w tą grę. No ale cóż z tego, że jest taka opcja, skoro w całej grze została zastosowana o ile dobrze liczę 4 razy.

Zagadki logiczne o ile jeszcze tak to można nazwać też nie są żadnym wyzwaniem dla przeciętnego gracza. Liniowość gry zabija, mamy nawet strzałkę na co musimy się wdrapać, gdzie wskoczyć, żebyśmy przypadkiem na tych jakże zagmatwanych poziomach się czasem nie pogubili.

Gra jest bardzo krótka - co to jest 8 etapów? Grę przeszedłem praktycznie w 3 dni i nie zamierzam zagrać w nią ponownie. W sumie dobrze ,że nie była dłuższa, bo gra zaczęła się już na prawdę nudzić.

Jeżeli ktoś zamierza kupić grę to odradzam, bo nawet jeżeli gra i klimat mu się spodoba, to na 8-10h gry chyba nie warto wydawać pieniążków.

18. GryzekPL

GryzekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Przechodzę właśnie na PC (tak wiem, że to grzech... wybaczcie bracia i siostry) i gra nie jest zbyt ciekawa. Idź tu i tu wszystko podpowiadają strzałki, po drodze kilku przeciwników nie specjalnie wymagających wysiłku raz na jakiś czas walka z Bossem i taka sobie fabuła. Można było lepiej skorzystać z opcji miksowania pamięci bo to było godne uwagi. Ogólnie w skali 1-10 grę ocenił bym na 6. podoba mi się Neoparyż.

19. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Gra posiada bardzo dobrą fabułę, ale to co w niej najlepsze to klimat SF oraz świetna ścieżka dźwiękowa będąca połączeniem muzyki klasycznej z elektroniczną. Powalił mnie cały ten design, wygląd Neoparyża oraz wirujące interfejsy sensenów nad postaciami. System walki z początku średnio mi się podobał, ale po jakimś czasie przyzwyczaiłem się, a używanie S-pressenów zaczęło sprawiać frajdę.

Wczytywanie...

Poleć forum