1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Renowacja płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tajemniczy, Maj 12, 2011.

1. Tajemniczy

Tajemniczy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam wielki problem i bardzo liczę na pomoc doświadczonych użytkowników forum. Historia w skrócie :

-przerobiłem klocka
    -grałem przez 2 lata nie miałem nigdy ŻADNYCH problemów
    -pomimo braku dostępu do Live kupiłem AS: Brotherhood (jestem fanem serii)
    -mój xbox miał wypadek, całe szczęscie nieszkodliwy dla niego - pies potrącił stolik na którym stoi moje pudełeczko na skutek czego płyta w środku (wyżej wymieniona gra) została porysowana.
    -xbox odpala WSZYSTKIE GRY, oryginalne, nie oryginalne, AS BH też odpalił po wypadku, jednak bez dźwięku
    -zaniosłem płyte do renowacji i...

No i właśnie, płyta jest teraz beż żadnej ryski a jednak w XBOX w ogóle jej nie widzi. A jeśli zaczyna coś kombinować z czytaniem ( po którejś próbie z kolei) wyskakuje czarny ekran, na sekundke gaśnie zielone światełko w ringu, po czym zaświeca się na nowo, konsola w ogóle nie reaguje, dopiero gdy wysune tacke z płytą wraca do normalności.

Co robić !? Bardzo proszę o pomoc, nie chciałbym żeby to było 200zł wydane w błoto przez jeden głupi wypadek. Bo przecież płyta działała... Po renowacji powinna śmigać. Błagam o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zdarza się dość często że po renowacji płyta nie działa, została za bardzo starta:). Ściągnij sobie kopie nagraj wydrukuj na płycie obraz będziesz miał jak swój oryginał. Oryginał będzie się ładnie prezentował na półce. Z tej płyty nie ma już nic

4. Tajemniczy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesteś pewny że NIC nie da się z tym zrobić ? No to super... 200 zł w błoto a gre miałem tydzień...

5. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Reklamuj tam gdzie ci naprawiali płytę. Działała więc nie została zregenerowana tylko zepsuta. Swoją drogą drogo kupiłeś :p

6. Tajemniczy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem wersje z dodatkiem Da Vinci, bo mam zamiar zakupić nowego boxa do Live. Dlatego ściąganie tej gry nie wchodzi w gre...

7. dawidldz

dawidldz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    jeśli masz gwarancję na płytę zareklamuj i wymień na nową sztukę ewentualnie zaryzykuj i zregeneruj drugi raz

Wczytywanie...

Poleć forum