1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Replay'e i ghost car w Forza 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez punxhc, Czerwiec 26, 2010.

1. punxhc

punxhc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam konsolkę w wersji Arcade i problem z Forza 3. Mianowicie brakuje mi dwóch rzeczy:
    - nie mogę oglądać replay'a z wyścigu po jego zakończeniu
    - nie widzę ghost car'a (ducha) w trybie wyścigu z czasem

Problem leży ponoć w tym że nie mam twardego dysku... To znaczy tyle wyczytałem w sieci, choć mało informacji na ten temat. Ponoć pamięć wewnętrzna Arcade nie wystarcza do przechowywania replay-ów i ghost car'a. Ale ja mam bodaj 512 mega wewnętrznej pamięci - to wciąż za mało?
    Co więcej, podłączyłem pendrive 8 GB i tam zainstalowałem 2gą płytę z Forza 3, zostało mi tam jeszcze jakieś 4-5 GB a i tak nie widzę replayów ani ghost car'a. Pewnie musi być typowy HDD, pendrive nie był przewidziany przez twórców... :confused:

Ktoś ma jakieś rozwiązanie tego problemu? Komuś działają replay'e i widzi ghost cara na wyścigu z czasem na konsoli Arcade bez HDD? Od razu mówię że konsolka nie jest i nigdy nie była podłaczona do sieci, gra oryginalna :)

Z góry dzięki za pomoc!
    Pozdr!

2. Lotnik421 Xbox One

3. punxhc

punxhc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie wierzę, że nikt nie ma Forza 3 na Arcade... Nikt nie pomoże? :/

EDIT: Czy ktoś z moderatorów może przenieść ten wątek do odpowiedniego działu??
    W temacie konsol nie jestem 'świeżakiem' ale niestety (cokolwiek dziwne) zasady tego forum nie pozwalają mi założyć tematu w dziale do którego zagląda więcej doświadczonych użytkowników... Zresztą widać że mój problem nie jest z gatunku "jak włączyć konsolę".

Wczytywanie...

Poleć forum