1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reputacja Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maxim007, Listopad 29, 2011.

1. maxim007

maxim007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawdziłem ostatnio swoją reputację na Xbox Live. Okazało się że 34% mam negatywnych opinii i to za obraźliwy język ( mimo że headsetu wcale nie używam) !Podejrzewam, że negatywne opinie wystawili mi gracze którzy mieli pecha wejść mi zbyt często pod muszkę ( gram najczęściej w CODy). Rozumiem ,że pozytywnych opinii prawie nikt nie wystawia ( zdarzyło mi się może z 3 razy )- wiem po własnym przykładzie.Wie ktoś może właściwie czemu służy ten system reputacji? Rozumiem ,że można niektórych hardcore rasistów dodać do omijanych graczy i jest to fajne, ale tej całej reputacji to nie kumam.Napiszcie jak to u was wygląda!No i może podreperujemy sobie wzajemnie tą reputację?Na X-Live jestem od 2007 więc grałem z tysiącami ludzi, niestety nie widać ilu wystawiło mi opinię (może tylko 3 )

2. Lotnik421 Xbox One

3. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Często wystawiam za wczesne kończenie albo teamkilling i szczerze mówiąc nic to nie daje. Ewentualnie ograniczy to waszą ilość spotkań w przyszłości. Np potrzebujesz 3 graczy do drużyny, obecnie w Matchmaking jest 4, odrzucany jest ten najczęściej unikany (ale jak nie ma ludzi no to wiadomo wstawia Ci kogo znajdzie)

Jak ktoś zbierze za dużo negatywnych opinii w krótkim czasie, to może mieć bana na 3 dni.
    Gwiazdki Ci nie spadną, bo wystarczy pograć tydzień na livie żeby mieć piątaka, spotkać trójeczkę lub < jest trudniej (najpewniej świeżak).

Czasami muszę wyjść z gry (bo staram się nie kampić) to zbyt wczesne kończenia się sypią, ale mam to gdzieś, i tak żadna zmiana.

4. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Spoko ja mam 100% wulgarny język od jednego hamburgera 1 na 1 opinie za to że jestem lepszy w coda :D 5 gwiaździoch jest i 100 unikanych może podniesiesz mi reputa i pogramy w coda gametag na dole :D

5. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Jeżeli grasz w fifę to podstawa, że po wygranym meczu dostaniesz negatyw za "niesportowe zachowanie", ach tie hamburgery.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    heh mi też nikt pozytywa nie dał, za to same negatywy za "niesportowe zachowanie, wulgarny język, gdzie HS w ogóle nie używam (dosłownie kilka dni temu 1 raz go użyłem w Forzie 4)" zapewne jakiś hamburger mi walną jak przegrał 3:0 w fife ze mną. Ale czy to moja wina jak sam na sam z bramkarzem nie trafił w bramkę :D

Co do dawania pozytywów to często daję tym z kim gram, w szczególności 1 vs 1 (Fifa), nawet jak przegram większą ilością bramek dam go jako preferowanego, zazwyczaj daje tym z którymi wygrywam (Fifa 11) i nie ucieknie przed końcem meczu.

7. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Proste jestes lepszy - negatyw, jestes slabszy - negatyw nie wybronisz sie od tego gram na piratach mialem na poczatku live na miesiac 100% reputacji dobrej chyba z 4opinie. Teraz byl live free na week. I mam 35% zlej. Czemu ?, wbilem na left 4 dead zeby dobic acziwki a ludzie sb acziwy robili i pah kicked i 4 negi. Porazka same dzieci ;d.

8. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja często wystawiam repki jak mi się z kimś bardzo dobrze gra :) A daje to tyle, że po prostu częściej będzie można danego gracza spotkać w przyszłości

Wczytywanie...