1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RESELLER79 - Kłamca,łgarz i oszust. Zapraszam do lektury !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Devisso, Sierpień 29, 2011.

1. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Myślę,że warto poświęcić chwilkę czasu na przeczytanie poniższego posta ;) Chodzi tu o użytkownika z allegro - RESELLER79

Wystawiłem mu dwa komentarze na allegro - jeden pozytywny - bo konto było ok, a drugi neutralny - ponieważ otrzymałem zbanowane konto i zwrot pieniędzy za nie dopiero po tygodniu.

Wiadomość od Resellera :
    "PROSZE O PILNY KONTAKT W CELU WYJASNIENIA SYTUACJ ZWIAZANEJ Z KOMENTARZEM I KONTEM" - W odpowiedzi na tą wiadomość wytłumaczyłem mu co jest powodem wystawienia komentarza neutralnego.

W odpowiedzi na mojego maila,otrzymałem wiadomość : "Ma pan prawo u mnie nie kupowac, ale sprzedalem okolo 2000 takich kont i zbanowanych jest moze 1 %, nie wiecej. prosze o usuniecie tego neutralnego komentarza, poniewaz zalezy mi na dobrej opini a pan mi straszy czyms takim klientow, ja nie jestem msciwy, nie chce panu w odwecie wystawiac negatywow itd. prosze tylko o usuniecie tego jednego komentarza ktory jest w tej sytuacji bez sensu, dostal pan pieniadze a jak mowilem zbanowane konta to max 1% calosci. sam bral pan inne i dzialaly.".

Po czym odpisałem,że nie zamierzam wycofywać komentarza,ponieważ kupujący mają prawo wiedzieć w co wchodzą. Mają prawo wiedzieć również,że dopiero po wygraniu akcji dowiedzą się o 24h gwarancji na konto !
    Tak więc Pan Reseller się zdenerwował i otrzymałem dwa negatywy o treści : ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

A co ciekawsze - w odpowiedzi na mojego neutrala zamieścił takie coś...
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

PRZENIESIENIE LICENCJI ? Chłopie,nie bądź śmieszny !

Jeśli ktoś chce sprawdzić,wrzucam maila w którym otrzymałem dane do dwóch kont (pierwszego sprawnego i drugiego zbanowanego). Od kogo ? Oczywiście od RESELLERA79 !!! Sprawdzajcie tylko te drugie passy, na pierwszych jest działające konto ze zmienionym już hasłem ;) Można sprawdzić historię zakupów - Fable III i AC:B, prawda ? Aukcja na której zakupiłem to konto : Fable III + Assassin's Creed Brotherhood (1726060132) - Aukcje internetowe Allegro

A tutaj fotka z mailem od Resellera,widoczne są dane do kont oraz treść maila. W górnym rogu widać również od kogo przyszedł,ale chyba nietrudno się samemu domyślić...

A żeby nie było,że sobie coś wymyśliłem,screen z rozmowy z Gadu-Gadu. Wystarczy przepisać sobie numer gg i kto się ukaże ? Oczywiście RESELLER79

Pierwszy raz mu się to zdarzyło,tak ? No to zaraz państwo coś zobaczycie ! Kiedy poprosiłem o zwrot pieniędzy - nie odpisywał. Jednak kiedy po 5 minutach zaproponowałem,że chętnie przyjmę inne konto... ach,jaki był wniebowzięty ! Od razu raczył odpisać ! Tak więc czekałem...i czekałem...i czekałem... aż się nie doczekałem !

Ale proszę Pana... Przecież to miał być pierwszy ban ! A tu nagle więcej kont jest zbanowanych ? Nieładnie mnie tak okłamywać... I na dodatek sam stwierdził o następnych banicjach...

Sprawa tych dwóch negatywów... wisi mi to i powiewa. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. To dziecinna postawa obrażonego chłopczyka objawia się na Resellerze. Jedno jest pewne - już więcej nie skorzystam z oferty tego Pana. I przestrzegam przed tych również innych - w końcu to miałem na celu pisząc tego posta. Zapewne myślicie teraz o jednej rzeczy... Ale wyprzedzę Was - nie,nie jestem sprzedawcą tanich kont. Nie wymieniam,nie sprzedaję,jedynie kupuję. Ten post nie ma na celu zepsucia przez KONKURENCJĘ opinii Resellerowi,na której tak bardzo mu zależy. Ma jedynie na celu ukazanie jakim KŁAMCĄ i ŁGARZEM jest ten użytkownik.
    Wystarczy popatrzeć w jego komentarze - ile zostało usuniętych ? Wielka umiejętność tuszowania niewygodnych sytuacji :)

Dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam
    Devisso

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co tu przeczytałem to koleś zwrócił kasę a ty się wielce obruszyłeś. Na jego miejscu też wystawił bym negatywa. Za te słowa "Kłamca,łgarz i oszust" napisane publicznie założył bym na jego miejscu sprawę sądową.

4. arcoss

arcoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe, śmieszna sprawa. Kupujesz konta niewiadomego pochodzenia a chcesz być obsługiwany zgodnie z literą prawa. Popłacz sobie, bo paragonu też pewnie nie dostałeś? Mam nadzieję, że za paserkę kiedyś powiozą Was obu.

5. Lucky Strike

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    arcoss tylko, że to nie paserka.

6. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Dawno temu kupowałem od tego kolesia i nie miałem problemów. Uważam że Devisso robi z igły widły mimo że dostał zwrot pieniędzy dalej drąży temat. Każdy wie że te konta są lewe i nie są zbyt pewne . Ciesz się że otrzymałeś zwrot pieniędzy który wykonał sprzedający. Ja wolę kupować zdrapki w UK .

7. arcoss

arcoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Art. 291, 292, 293 i 294 KK
    Lucky Strike, nie kłóć się ze mną. Uwierz, wiem co mówię :) Na tym forum siedzą nie tylko Dzieci Neo i pryszczate nastolatki :)

8. Lucky Strike

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    as zrozum te punkty są na dzień dzisiejszy legalne. To dziwne ale są legalne. Nikt ich nie kradnie. Ani m$ ani allegro ani policja nic do tego nie mają. Te bajki pisane, że są ze skradzionych kart już dawno odeszły do lamusa.

9. Wujek WilQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Lucky Strike kiedyś gadałem z resellerem o tym i aukcje znikają z allegro bo allegro często je usuwa dlatego są teraz sprzedawane głównie konta z grami. Był taki czas że w ogóle zniknęły owe konta z punktami z allegro. Prawda jest taka że konta silver z msp są lewe , pochodzą z nie do końca pewnych źródeł. Myślisz dlaczego konta są założone na jakieś fikcyjne imiona i nazwiska i maile niczym z chińskiej fabryki zabawek? Nie ma opcji żeby 10 k czy 12 k msp kosztowało tyle co 1200 normalnie. Nawet gdyby były to tzw. punkty promocyjne często wydawane przez MS dla różnych organizacji . DWA niby dlaczego konta większości tych sprzedawców są w UK? No chyba nie sądzisz że dlatego że tak im wygodniej.

10. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego robię z igły widły ? Wiem,że jest to mało legalny interes. Jednak podejście i sposób w jaki traktuje klienta - pozostawia wiele do życzenia. Wystawiłem komentarz neutralny ponieważ na pozytywa owa aukcja nie zasługiwała.Na negatywa również,dlatego wystawiłem komentarz neutralny. Żeby nie było - druga aukcja,która została doprowadzona do końca,pomyślnie - została swkitowana pozytywem. Wystarczy popatrzeć w komentarze Resellera, czy tylko ja tutaj widzę,że większość z nich została usunięta z powodu wielkich próśb i nalegań tego użytkownika ? W tej chwili dostałem od niego dwa maile :

@Wujek WilQ
    Nie drążyłbym tematu,gdybym nie poczuł się oszukany i olany przez tego użytkownika. Na dodatek skłamał perfidnie w komentarzu zwrotnym. Mam screeny z rozmów z nim i jeszcze się wypiera ? Bo boi się,że spadnie mu sprzedaż ? Chcę po prostu dopiąć swego i nie jest to jedynie w MOIM interesie. Robię to głównie z myślą o nieświadomych kupujących. Co zrobi taki człowiek,który chce kupić konto z czterema grami za 44,99 zł, ma internet 512kb/s,a o jakiejkolwiek gwarancji na 24h (ponieważ kont przecież nie banują...) ani widu,ani słychu. No ale dobrze,kupuje takie konto. W mailu zobaczył (podobnie jak ja...) info o gwarancji 24h. No to dobra,stara się szybko ściągnąć. Jeśli oczywiście otrzymał niezbanowane konto. Jedna gra przy 512kb/s ściąga się właśnie 24 godziny !!!! Po 24 godzinach zbanowali mu konto,i co ? Stracił 33 zł. Stracił,ponieważ gwarancji już nie ma.

@Lucky Strike
    On naprawdę ma cięższe grzeszki na sumieniu. Bo to on w tej chwili zajmuje się paserstwem. Ofiarami tego paserstwa są dwie osoby - właściciel karty kredytowej oraz kupujący. Gdybym chciał - to ja powinienem wytoczyć proces sądowy. O znieważenie,sprzedaż rzeczy niezgodnej ze stanem rzeczywistym i jeszcze kilka punktów... Jednak nie mam w zwyczaju psuć ŻYCIA innym ludziom. Nie chcę,aby płacił za swoją głupotę. Nie chcę,aby musiał zapłacić za to co robi. Chcę jedynie uświadomić kupujących,którzy nie wiedzą w co się pakują.

@Arcoss
    Kupowałeś kiedyś zegarek ? Skąd wiesz,że nie pochodzi z paserki ? Kupiłeś konsolę ? Skąd wiesz,że nie pochodzi z paserki ? Tak więc nie zarzucaj mi proszę rzeczy niezgodnych z prawdą.

Tak więc prosiłbym aby nie zarzucać mi,że robię "z igły widły". Po prostu dochodzę tego, o czym Reseller nie ma pojęcia...

11. Lucky Strike

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy faktycznie ;) Z tego co ja wiem cena kont jest podyktowana różnicami cenie ich nabywania w danym kraju + różnice w wymianie walut. Coś jakby siła nabywcza pieniądza. Może nie przekonujące w 100% ale bardziej w to wierze ze względu na to, że nie słyszałem o okradaniu przez hakerów ludzi korzystających z xbl.

12. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Up
    Lucky,pragnę Ci uświadomić,że PRAWIE wszystkie konta,które kupowałem od RESELLERA79 (i jedno konto od innego sprzedawcy) miały sporo G oraz kilku-kilkunastu znajomych. A znajomi wcale nie mieli po 20-30 G, tylko widać było, że to normalni gracze.

Cena kont jest podyktowana kiedyś okrzykniętą zmową cenową. Jeśli ktoś da za niską cenę - konkurencja mu wszystko wykupuje i zmusza tym do podniesienia ceny. Skąd to wiem ? Od człowieka,który zajmuje się rozprowadzaniem tych kont. Konto 6000 tyś. w hurcie kosztuje obecnie u Chińczyka... 8$. A ile chcą od nas ? 60 zł. Rozumiem,rozumiem. Chcą zarobić... Tak więc Lucky,niestety cena nie jest podyktowana różnicami w cenach nabywania, a różnicami w cenach na aukcjach allegro :) Które bardzo szybko są (bo muszą...) być równane.

13. Wujek WilQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    @Devisso Otrzymałeś zwrot pieniędzy więc gdzie jest to oszustwo? Gdybyś pozwał sprzedającego do sądu to po 1 rozprawie już byś przegrał. Ponieważ sprzedawca dokonał zwrotu pieniędzy z uwagi na reklamację której dokonałeś. Zresztą sprzedający ma prawo na 2 tygodniowy termin rozpatrzenia twojej reklamacji ( pracowałem w handlu więc wiem ). Zwrot pieniędzy który otrzymałeś zamknął sprawę reklamacji. Ja mam wrażenie że najbardziej cię jednak boli to że dostałeś negatywy. Jeżeli ktoś ma 512 kb/s ( nie wiem który usługodawca aktualnie jeszcze posiada w ofercie tak niską przepustowość łącza ) to raczej ma świadomość że będzie ściągał cokolwiek x godzin, no chyba że ma rozumowanie poniżej przeciętnego. Tak więc nie produkuj się więcej bo w świetle Polskiego prawa otrzymałeś zwrot pieniędzy za usługę ( produkt ) niezgodny z opisem sprzedającego więc nie widzę powodu żebyś miał dalej wylewać bezpodstawnie swoje żale.

14. Lucky Strike

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może i w tym coś jest. W takim wypadku wiedziałeś, że kupujesz towar kradziony i robiłeś to z premedytacją ;)

A tak na serio zadzwoń do reselera i przeproś go za swoje zachowanie. Umów się na wykasowanie negatywów i kup 6000 msp :) Pomijając wszelkie "dziwne aspekty sprawy" ten scenariusz jest najlepszy dla twojej skromnej osoby :)

A tak tylko robisz dym.

15. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Poruszyla nas Twoja historia. Jak ktos z Polsatu to przeczyta to masz bankowy angaz w "Dlaczego ja" albo "Trudnych sprawach"

16. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Wujek WilQ
    Miałby taką świadomość mając 512kb,gdyby było napisane w AUKCJI,a nie w mailu otrzymanym po zakupie,że gwarancja trwa 24h. Osobiście używam internetu 2mb i jedna gra potrafi się ściągać nawet do 8 godzin (chodź zazwyczaj jest to 6h). 512 w ofercie ma Neostrada,wiem,ponieważ sam używałem jeszcze w tamtym roku,lub 2 lata temu. Wiem również coś na temat rozpraw sądowych. Jedyną możliwością oskarżenia byłaby paserka.
    Wylewać swoje żale powiadasz ? Nie chcę tu nikogo urażać,ale wstawiłem screena tego,co napisał w komentarzu zwrotnym. Nawet słabo widzący człowiek zauważyłby,że znajdują się w nim same kłamstwa. Po co ? Żeby sprzedaż nie spadła,bo w końcu ktoś napisał prawdę i nie udało mu się tego kogoś przekonać do wycofania komentarza. Jak najbardziej,sprzedający wywiązał się z reklamacji. Ja również działam w handlu od 4 lub 5 lat, co prawda przy zwierzętach egzotycznych, jednak sprawa z reklamacjami wygląda tak samo. Jednak dlaczego nie potrafi publicznie przyznać się do winy,tylko wypisuje kłamstwa ? Gdy klient dostanie martwego ptasznika lub jaszczurkę - oczekuję na zdjęcie martwego zwierzęcia na tle mojej paczki. Po tym uzgadniam z klientem (i w odróżnieniu do tego Pana zapewniam stały kontakt) rozwiązanie sprawy - zwrot pieniążków bez kosztów wysyłki (za same zwierzę) lub wysyłka na mój koszt następnego zwierzaka. Już nie chodzi mi w tej sprawie o polskie prawo,sądownictwo i cokolwiek z tym powiązane. Po prostu nie mogę pojąć tego,że sprzedawca nie ma honoru aby przyznać się do błędu,jedyne na co go stać to gęste namawianie do odwołania komentarza,a kiedy nie odniesie sukcesu - negatywy + znieważenie człowieka (co nie zdarzyło się tylko mnie,uwierzcie).

@Lucky Strike
    Tak,wiedziałem,że kupuję towar kradziony. I robiłem to z premedytacją. Jak najbardziej się do tego przyznaję jak i również popieram Cię w tej kwestii.

Naprawdę,nie obchodzą mnie te negatywy. Nie kupię również 6000 msp,bo w ten sposób dalej wspierałbym jego wielką machinę dobitnego zarobku. Już jakiś czas temu "zerwałem" całkowicie z tymi kontami. W tej chwili opieram się jedynie na wersjach pudełkowych. Dym zrobiłaby każda osoba,która wie czego chce i potrafi dopiąć swego,a jednocześnie nie da się robić w balona (czyt.okłamywać). Na dodatek nie mam zamiaru nigdzie dzwonić - a tym bardziej przepraszać za swoje zachowanie. Bo i za co ? Za to,że naburmuszył się przez tego neutrala ? Bo w końcu ujrzał prawdę ? Na dodatek rodziny się nie obraża,a tym bardziej,że mój ojciec nigdy nie był w więzieniu. Jest to obraza najniższego poziomu i świadczy jedynie o nim.

Podsumowując - w reklamacji i pozostałych punktach wywiązał się doskonale. Jednak nie zasłużył na pozytywa. A to,że nie podobał mu się neutralny komentarz - nie moja wina. Powinien przyjąć go wiedząc,że coś źle musiał zrobić,a nie prosić o usunięcie go bo straszę mu klientów... A to,co później się rozwinęło - jest wynikiem jedynie kłamstwa tego użytkownika. O zbanowanych kontach,o tym,że to konto nie było zbanowane tylko nie mogłem przenieść licencji... Dla urozmaicenia - w tym temacie znajduje się jedynie tekst i screeny zgodne z prawdą. Rozmowę z użytkownikiem zakończyłem, na obraźliwe maile nie odpiszę bo nie chcę się zniżać do jego poziomu.

Możecie mnie krytykować,zrównać z ziemią. Jednak wiem,że postąpiłem słusznie.

Pozdrawiam

@bgszef!
    Naprawdę,bardzo śmieszne ;) Aż się popłakałem. Ani tego,ani tego nie oglądam,tak więc ciężko mi będzie również się do nich dostać. Jednak gratuluję wysoce rozwiniętej i jakże głębokiej wypowiedzi.

17. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Wielu ludzi na tym forum mogłoby się od Ciebie naprawdę wiele nauczyć... gdyż komentarze co niektórych osób na twój stricte informacyjny/ostrzegawczy temat są conajmniej żalosne...

ja także miałem przygodę z tym Panem i nawet gdzieś na tym forum wala się ten temat... w przypadku tego Pana R najbardziej razi jego bezczelność i chorobliwa pewność siebie... co w tym wypadku wykracza szeroko poza granicę przyzwoitości, żeby nie powiedzieć dosadniej...

Brawa dla osób które przyklaskują takim postawom... po prostu owacje na stojąco! Nic tylko czerpać z tego przykład i uczyć swoje dzieci...

18. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    A mnie przeraza hipokryzja co niektorych. Punkty za pol darmo i jeszcze jakies foszki

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    bgszef! uwielbiam Twoje wypowiedzi, na serio :D

Ja od Resellera kupiłem pół roku temu konto z 6k msp za 35zł i nie żałuję, zakupiłem Red Dead Redemption + wszystkie DLC (a było ich sporo) + DLC Da Vinci Dissapearance do AC Brotherhood + Premium Theme z Black Opsa. Dla mnie super, za 35zł! Wszystko szybko i bez problemów, ba, ja mu dałem zdjęcie (nie skan! wtedy jeszcze skanera nie miałem) z dowodem wpłaty z poczty (był prawdziwy, pieczątka była wszystko ok) i na podstawie tego zdjęcia dał mi hasła. Co jak co ale ja bym tego nie zrobił bo miałbym wątpliwości że kasa faktycznie dojdzie na moje konto. Koleś na gg mi udzielił pomocy przy moich pytaniach bez problemu. Na koniec powiem jedno: polecam sprzedawcę.

20. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @bgszef!
    No rzeczywiście,człowiekowi oferującemu przeróbki konsol naprawdę może zależeć na legalności kupionych punktów :)

@!MrDraiger
    Zgadzam się z Tobą,ja również robiłem WCZEŚNIEJ zakupy u tego Pana. Zazwyczaj było ok,aż do tej pory. Nie narzekam na ceny,narzekam na podejście do klienta. Bo jakby nie było - kupić sobie gierkę stosunkowo niedawno po premierze za półdarmo - to interes życia. Tak samo również udzielał mi odpowiedzi na pytania dopóki miał w tym interes. Jednak gdy przyszło co do czego i prosiłem o zwrot pieniążków - odpowiedzi brak. Napisałem z innego numeru gg (służącego mi przy handlu zwierzakami),że chciałbym kupić konto - odpowiedź w szybkim czasie. Wróciłem na wcześniejsze konto,napisałem - znów zero odpowiedzi. Jednak gdy napisałem,ze chętnie przyjmę inne konto na miejsce zbanowanego - od razu się odezwał. Czyż to nie dziwne ? ... Już nie chcę drylować tego tematu,każdy ma inne zdanie na temat tego użytkownika. Moje odczucia nie są niestety pozytywne i zdecydowanie wolę już od jakiegoś czasu kupować wersje pudełkowe.

Pozdrawiam

21. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    korzystałem z punktów Resellera 2-3 razy. wszystko jak najbardziej w porządku. płaciłem przez "Płacę z Allegro" transakcja trwała 5 minut. Co do kont. Zazwyczaj miałem kont 0G, nic grane nie było. Znajomych 0, ewentualnie 1. Nie korzystam, bo mam innego "dostawcę", ale szczerzę mogę polecić.

Wczytywanie...

Poleć forum