1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset do fabrycznych i LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarek Czarnota, Lipiec 23, 2013.

1. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)
    Zakupiłem xboxa slim z 2010roku z lt.3.0 zeby pograc sobie w naruto generations przez neta. Oczywiście na początku taki problem bo dziś jak na złość wyszedł nowy dashboard(konso9la doszła mi dziś) no ale sprzedawca mnie zapewnił, że się przeróbka nie usunie no i miał rację. Jednak teraz gorszy problem... konsola ma kontrolę rodzicielką przez co nie mogę się zarejestrować na xbl.
    I teraz pytanie nr.1- Czy po resecie do fabrycznych przeróbka się nie usunie?(Domyslam się, ze taka operacja nie cofa dashboardu) i teraz kwestia nr.2 czyli jak taki reset mam zrobić? próbowałem już wiele kombinacji klawiszowych wyszukanych w internecie wprowadzanych do danych systemowych no ale nic...
    Pomóżcie proszę

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie powinna, w końcu to flash napędu a ty tylko chcesz wyczyścić ustawienia dashboard'u a co do restartu wszystkiego to musisz dzwonić do m$ z tego co mi powiedzieli to kody się generuje do każdej konsoli osobno.

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Reset do fabrycznych nie cofnie niczego, znikną profile itp ustawienia ale nie przeróbka.

Zobacz z reguły działa LT, RT, X ,Y,LB,RB,X,A.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

5. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten kod niestety rowniez nie zadzialal wiec dzwonie do ms. musze tylko jakis numer kontaktowy skolowac

Wczytywanie...

Poleć forum