1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset glich hack - parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szuliKSG, Wrzesień 27, 2011.

1. szuliKSG

szuliKSG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! posiadam xboxa 360 z 2009 roku napęd lieton najnowszy dash. mam parę pytań dotyczących reset glich hack
    1..zaktualizowałem konsole grą Dead Island teraz zatrzymuje sie aktualizacja podczas włączania konsoli i wyskakuje błąd czy reset glich hack sobie z tym poradzi (czytałem że trzeba wgrać najnowszego LT żeby się zaktualizowało)
    2 .Czy jeżeli mam obecnie LT + 1.1 to mogę wgrać reset glich hack (oddaje do sklepu żeby przerobili)
    3 .Czy trzeba przywrócić orginalne FW napędu ?

z góry dziękuje za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1. Nie poradzi sobie
    2. Nie masz już przeróbki.
    3. Nie trzeba, wystarczy wgrać 13146.
    Poczytaj co to rgh i do czego służy.

4. szuliKSG

szuliKSG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czekam na dalsze odpowiedzi

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    No, ale co chcesz wiecej wiedziec? akir wszystko Ci napisal. Sprobuj zainstalowac update z pena lub plyty, a jak nie pojdzie to dopiero wtedy oryg fw i update. Reset glitch hack nie ma to nic do rzeczy

Wczytywanie...

Poleć forum