1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset Glitch Hack - Falcon na programatorze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez majsterx, Listopad 14, 2011.

1. majsterx

majsterx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z ogarnięciem Glitch hacka. Niestety tutki nie mówią nic o tej możliwości i trochę się pogubiłem.

Mianowicie korzystam z programatora Wellona VP, dump nand wykonany prawidłowo.
    Na jego podstawie z pomocą Exploit 360 1.0.1.1 wygenerowałem plik image_00000000.ecc , czyli Glitcha.

I teraz pytanie co dalej. Plik ECC kończy się na adresie 14FF, nie ma możliwości nałożenia pliku ECC na oryginalnego dumpa, nie pokrywa się to w cholerę.
    W takim razie z braku opcji wgrałem sam plik image_00000000.ecc do kości NAND. Konsola rusza jednak ani na HDMI, ani na komp. nie ma obrazu.
    Więc pytanko, czy do nanda dokonuje się wrzutu samego pliku ECC, który prawdę mówiąc jest dosyć krótki ? Czy potrzeba do tego coś jeszcze o czym tutki nie wspominają.

Dodam, że robię to na własny użytek, mam konsolkę bez klucza napędu więc nie ma innego wyjścia, a dash sprzed jakiś 6mcy może starszy, ale już nowszej gen.

Dziękuje za każdą pomoc w rozwiązaniu bolącego mnie problemu :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. arison

arison Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Plik .ecc nadpisuje tylko część nand dlatego komenda +w przy wgrywaniu, tak myślę ;). Jak masz prawidłowo podłączony chip cpld to powinieneś ujrzeć xell z cpu key. Sprawdź podłączenia chip'a do płyty głównej.

4. majsterx

majsterx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm mówisz, nie bardzo pasuje ECC na orginal dumpa niestety. A co do chipa lol, nie wiedziałem. W tutku jakoś o tym nie wspomnieli.
    Dzięki przyjże się sprawie być może faktycznie tutaj brak chipa sprawił, że nic się nie pokazało.

5. arison

arison Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chip musi być podłączony do płyty głównej, aby uruchomił się xell. W innym wypadku będzie czarny ekran i tylko dioda będzie migać. W jakim sensie .ecc nie pasuje na original dump? Generujesz go na podstawie oryginalnego obrazu nand.

Wczytywanie...

Poleć forum