1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset kompa przy zapisie klucza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bumfight88, Wrzesień 7, 2011.

1. bumfight88

bumfight88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam nastepujacy problem:

Za kazdym razem, gdy probuje sczytac klucz za pomoca PMT resetuje mi kompa na ostatnim etapie, juz przy zapisie klucza. Dziwne to bo wczesniej nie mialem takich problemow na Win7 x64. Teraz na 32 bitowym xp sie wiesza. Naped normalnie wykrywa, framework 3.5 zainstalowany, tego pliku via.. cos tam nie mialem, wiec nie usuwalem, kontroler nforce3 250. Nie mam juz pomyslu co z tym zrobic. Licze na Wasza pomoc. Pozdrawiam

aha. probowalem na najnowszym jf i na 2 wczesniejszych wersjach - to samo..

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    I co nikt nie ogarnie? :p 4 godziny dzisiaj siedzielismy z boomfightem nad tym i nic nie rozkinilismy.

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Znalazłem temat na innym forum, z tym samym problemem ale teraz widzę, że to ty go stworzyłeś;)

Zobacz JF V0.1.79, to pierwszy jaki obsługiwał PMT i nie ma w nim jeszcze żadnych opcji dla slima.

Wczytywanie...

Poleć forum