1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset konsoli przy odpalaniu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misiek89, Grudzień 21, 2011.

1. misiek89

misiek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Nie udzielam się za wiele na forum, aczkolwiek całkiem świeżak nie jestem (kilka rozbiórek konsoli i flashe). Mam dziwny problem z moją konsolą, mianowicie przy próbie włączenia gry Rayman Originals konsola widzi płytkę, jest obrazek gry ale gdy chce ją uruchomić obraz robi się ciemny X kilka sekund czyta płyte i jest charakterystyczny CYK (odgłos) po którym następuje reset konsoli. Identyczna sytuacja występuje przy próbie instalacji gry (przy około 12%). Gra wypalona poprawnie, inne gry z XGD3 działają na mojej konsoli bez problemu.
    Kiedyś miałem podobną sytuację ze Spidermanem, ale po jakiś czasie gra nagle zadziałała i była odpalana z dokładnie tego samego nośnika na którym wcześniej występował problem jak z Raymanem :confused:

Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak?

Moja konfiguracja:
    XBOX 360 Arcade + dysk 120GB
    iXtreme LT 2.0
    dash 2.0.13599.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek89

misiek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czary mary i podobnie jak ze Spidermanem, Rayman również nagle odpalił i zainstalował się bez kłopotu :confused::confused::confused:

Aczkolwiek chciałbym podyskutować jaka może być przyczyna takiego zachowania się konsoli co jakiś czas.

Wczytywanie...

Poleć forum