1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset konsoli przy przegrywaniu niektórych gier przez ftp lub pendriva

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miszczu777, Marzec 17, 2014.

1. miszczu777

miszczu777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów,
    Mam konsole z RGH i od jakiegoś czasu zaczęła wariować. Jak chce wrzucić grę na dysk w konsoli czy to przez ftp czy pendriva konsola się zawiesza i resetuje, słychać przy tym jakiś dziwny stuk w konsoli. Czasami zdarza się to tez podczas normalnego użytkowania w rożnych momentach czy to podczas grania czy przeglądania zawartości dysku. Próbowałem tez przegrywa gry z poziomu xexmenu ale nic to nie zmieniło. Ściągałem rożne wersje gier przerabiałem je i w GOD, xexi nic to nie zmieniło. Np przy GTA V przy przenoszeniu Content zawsze wywala w tym samym miejscu, podobnie było przy NFS Rival ale to w końcu jakoś poszło. Miał ktoś kiedyś podobny problem i wie jak go rozwiązać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    Pomyślałeś o tym że ten stuk to, może być dysk? :)

4. miszczu777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przeszło mi to przez myśl ale jeśli by to był dysk to by cały czas stukał a nie tylko przy resecie :p

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    ten stuk dysku może być przyczyną resetu... sprawdz na innym dysku, albo spróbuj pograć z pendrive i odpiętym dyskiem i zobaczy czy w takiej konfiguracji dalej będą problemy.

1 osoba to lubi.
  6. miszczu777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wyjąłem dysk, podpiąłem do pc i chyba znalazłem problem, jak w programie horizon przeglądam jego zawartość to przy rozwinięciu wiedźmina 2 znowu coś stuka i program się zawiesza wiec to pewnie przez ta grę. Przeskanuje go jakimś programikiem do testów i zobaczymy co mi wyskoczy.

dobra przeskanowalem dysk i wyskoczyl mi blad w programie dysk stukną i wszystko sie pozawieszalo czyli juz wiemy ze to wina dysku. Jak sformatuje dysk to musze z nim cos pozniej robic zeby go xbox widzial ??

7. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak go sformatujesz na fat32 to to nie powinno być problemu na konsoli z RGH. Na retail już nigdy go nie podepniesz, więc zastanów się. Moim zdaniem jednak to nie wina plików a samego dysku. Najpewniej będziesz musiał zaopatrzyć się w nowy.

8. miszczu777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra zamontowałem nowy dysk poustawiałem ścieżki i wszystko fajnie śmiga :p ale wyskoczył mi komunikat o braku sterowników do kinecta, prawdopodobnie były na dysku. Skąd mogę je pobrać i jak je zainstalować ??

9. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    ściągasz aktualizację systemu do dashboardu który masz (koniecznie musi się zgadzać!), rozpakowujesz i wrzucasz na pendrive. Zmieniasz nazwę foleru systemupdate na $ystemupdate. Podłączasz do konsoli i wyskoczy ci powiadomienie o aktualizacji. Robisz aktualizację i gotowe.

1 osoba to lubi.
  10. miszczu777

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki wielkie :p temat do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum