1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reset Konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil1070, Wrzesień 18, 2016.

1. Kamil1070

Kamil1070 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , chiałbym żeby mi ktoś pomógł , zresetowałem Xboxa bez usuwania gier i aplikacji , po czym utworzyłem nowe konto i zalogowałem się (stare zostały usuniete) fifa uruchomiła się bez problem. Na drugi dzień włączyłem xboxa ale podczas włączania fify wyskakuje komunikat :

Czy zakupiłes już tą grę lub aplikację
    Jeśli gra jest na dysku , włóż teraz dysk, jesli została ona zakupiona online, upewnij sie ze jestes zalogowany do usługi xboxlive. Jeśli nie posiadasz uprawnień do uruchomienia gry uzyskaj je w sklepie Xbox (0x803f001)

Co mam teraz zrobić , nie znam poprzedniego adresu email ani hasła , Xbox był kupiony już z wgraną grą na dysku konsoli

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bez tych danych nic nie wskórasz, bo zostało usunięte konto z grą, czyli straciłeś licencję na tą grę w chwili usuwania konta.

4. Kamil1070

Kamil1070 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli chociaż gra jest na dysku konsoli to i tak nic z tego ?
    Czy to oznacza że muszę kupić ją jezcze raz ?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz kupić grę

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie nic z tego, sam widzisz, że konsola woła Ci o licencję. Teraz to, albo poprzedni sprzedawca Ci poda dane do konta, żebyś tą grę miał (w co wątpię, że zrobi), albo musisz sam sobie tą grę kupić by ją mieć.

Wczytywanie...

Poleć forum