1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resetowanie ihasa 124b do ustawień fabrycznych.

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez stefan357, Sierpień 18, 2013.

1. stefan357

stefan357 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Ostatnio formatowałem komputer i od formata nie mogę nagrać poprawnie żadnej gry. Wgrywałem kilkanascie razy soft od nowa i nic. Wgrywałem ten najpopularniejszy na verbatimki nawet próbowałem na platynkach. W najlepszym przypadku wywala błąd podczas wgrywania gry na dysk xboxa. Myślałem żeby zresetować ihasa do ustawięń fabrycznych czyli tak jak go dostałem ze sklepu, i potem wgrać od nowa razem z update nagrywarki ale nie wiem jak. Potrafi mi ktoś pomóc ?

Wczytywanie...

Poleć forum