Resetujący się Xbox z RGH - Pomocy

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Wiem już jaka jest przyczyna resetu (Xbox się odpala i jak ma przechodzić do FSD albo już nawet na chwilę przejdzie to reset i tak w kółko), a mianowicie przesyłałem sobie 2 gry przez FTP, ale zostawiłem to na jakiś czas myśląc, że nic się nie stanie i się szybciutko zgra, jak przyszedłem to nie mogłem odpalić Xboxa (TV go nie widział), potem odpiąłem i podpiąłem jeszcze raz i odtąd się resetuje.
Przyczyną są zapewne te 2 niepełne gry, których FSD nie może wczytać(Twierdzę tak, bo jak wyjąłem dysk to odpaliło mi się NXE i wszystko działało).
Tylko teraz jak usunąć te cholerne pliki jak nie mogę się dostać przez FTP ? Próbowałem podłączyć dysk do kompa i przez Xplorer 360, ale na kompie był komunikat o braku MSVCR71.dll (Windows 7, NET Framework 4.0 - komp A), mam też kabel od Chinoli że podpinam dysk i USBekiem do kompa, ale też mnie zawiódł bo Xport 360 i Xplorer 360 nie znajdują dysku (komp B -Laptop z Win Vista Home Premium). Pomóżcie mi, jak usunąć te cholerne pliki gier ? Co zrobić aby Xbox'a przywrócić do żywych ? Zależy mi na czasie, bo dziś kupiłem Kinecta i chciałbym sobie pograć :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wlacz konsole j pokaze sie logo xboxa otwieraj i zamykaj tacke wlaczy sie nxe. Drugi sposób podlacz pendrive z fsd oraz launch.ini uruchomi sie z pena

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Zadziała jak nie mam napędu ? Poza tym NXE raczej nic mi nie da, z tym drugim sposobem zaraz spróbuję
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Da wlaczysz np xexmenu i wykasujesz z hdd co trzeba. Lecz drugi sposob lepszy

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Jupijaej
Wgrałem FSD przez Pendrive i usunąłem to dziadostwo :D
Tylko teraz mam taki problem, że podczas przesyłania przez FTP plików Xbox się Restetuje nie wiedzieć czemu, po co, dlaczego i kiedy (właśnie dlatego pewnie miałem problem z tymi grami). Co może być tego przyczyną ?
Wgrywając przez USB też Xbox się resetuje :( Co jest do cholery z tym ?

Dzięki stokrotne akir ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Spróbuj uzyc xexmenu przy ftp, jesli sie nie wysypie znaczy ze fsd swiruje. Jesli to samo wina sprzetowa konsoli

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
A może to wina dysku ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Moze, lecz szansa mała. Wymysliles ze hdd to to sprawdź

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Sądze, że to wina bad sektorów, ponieważ wgrałem jedną grę i próbując wgrywać drugą zrestartowało się przy jakimś % i potem jak wiadomo pętla restartów, gdyby nie pendrive ;) Sprawdziłem też tą drugą grę usuwając tę pierwszą i wgrała się i działa. Więc po prostu do jakiegoś momentu na dysku się zapisuje, a potem rybka...
Czy z czasem może mi zacząć brakować miejsca na dysku (może się coś samemu usunąć albo czy pliki zaczną znikać) ?
Próbowałem sprawdzić dysk przez MHDD, ale nie wykrywało go :(
 

Do góry Bottom