1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

resident 5 wesker w 6-3 i kilka pytan

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez xbox666szatan, Maj 19, 2009.

1. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czesc, jak unicestwic tego drania? jestem w momencie gdy sheva przychodzi do mnie po tym zwalonym glazie i albert dostaje wpirdol az zaczyna chodzic i machac tymi przeszczepami a ta glupia dupa pcha sie w to i konczy w lawie...
    nie pomagaja komendy attack/cover.
    do tej pory szlo jak po masle ale panna alomar i pan wesker doprowadzaja mnie juz do szalu!
    tak przy okazji jeszcze kilka pytan:
    -po przejsciu gry, jesli zaczal bym od poczatku to bede dysponowac tymi zabawkami ktore teraz posiadam? chodzi oczywiscie o bronie. siano i diamenty beda zbierane jak do tej pory?
    -w mercenaries mozna odblokowac ten dodatkowy stroj dla shevy? (tribal jesli sie nie myle) czy pozostaje tylko ustrzelic wszystkie emblematy bsaa?
    -po ukonczeniu gry mozna zmienic w singlu postac na sheve?
    dobra ide probowac go rozwalic, jesli sie w koncu uda to napisze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. leszcz

leszcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Jak na YouTube obejrzałem taką strategie : strzelasz mu z RPG w ramie gdy podniesie je w powietrze ponad głowe a potem szybko zabiegasz go od tylu i naciskasz B (wykonanie akcji). Sheva zacznie ciać go nożykiem i za chwile koniec gry.

1.Będziesz mógł wybrać sobie dowolną misje mając wszystko co uzbierałeś teraz.
    2.Nie wiem
    3.Tak

4. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Tak.

Tak.

Masz konto gold? Jeżeli tak, mogę Ci pomóc z Weskerem.

5. xbox666szatan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzienx, wlasnie nie mam golda. trudno jakos sobie poradze.
    rpg tez nie posiadam i z ammo troche cienko.

6. leszcz

leszcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Jeśli nie masz RPG to prawdopodobnie musisz strzelić w wyróżniający się punkt na plecach. Wtedy będziesz miał chwile, żeby podbiec i go złapać.

7. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Heh ja pokonałem Weskera mając kilka strzałów z Shotguna i Snajperki. W tym kole rozwaliłem go pałą elektryczną, udało mi się za 3 razem bo wiedziałem już co i jak :)

8. xbox666szatan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dostal baty, na poczatku zle sie do tego zabralem i dlatego nie moglem go pokonac.
    wystarczylo zostac na tym wzgorzu i wtedy poszlo gladko.

Wczytywanie...

Poleć forum