1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil 5 Demo

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Leyton, Styczeń 5, 2009.

1. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Elo, ściągnąłem RE 5 według http://grrr.pl/2008/12/05/jak-zassac-demo-resident-evil-5-juz-teraz-poradnik-x360/

Problem tkwi w tym, że wyskakuje komunikat "Kod regionu płyty jest nieprawidłowy dla tej konsoli" jest na to sposób? Jeśli tak to jaki? A jeśli nie to jak inaczej pobrać grę żeby działał?

Dzięki i pozdro ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    dokladnie.... pobierz z tych linkow a w sumie to najlepiej nagraj tak jak jest opisane krok po kroku w PORADNIKU do wypalania dem.ja nie mialem pojecia jak to zrobic a z tym poradnikiem wszystko wyszlo i resident dziala...............................popros kogos zeby ci tu wkleil link do poradnika..zrobil go chyba ERNO .. ja wedlug niego wypalalem i jest super

5. Leyton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Dzięki za odpowiedź, już zasysam (nie nawiedzę rapida:/ ale trudno;p).

Pozdro ;]

6. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    podczas uruchamiania gry miałeś konsole podpiętą do XBL czy nie? bo jeśli miałeś podłączoną do XBL to odłącz, bo inaczej tego demka nie uruchomisz.

7. Leyton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Z rs zrezygnuję bo będzie się ściągać wieczność ;p A neta miałem podłączonego, teraz spróbuje bez;p

Odłączyłem XBL i nic nie dało, dalej pisze to samo, pozostaje mi czekać na full wersje bo na rs nie chce mi się kupować premium;p

Wczytywanie...

Poleć forum