1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil 5 DLC - Desperate Escape. Obrazki i daty premier nowych DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Grudzień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin

Capcom kontynuuje stopniowe publikowania informacji o nadchodzących rozszerzeniach do Resident Evil 5. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły o drugim dodatkowym rozdziale do kampanii - "Desperate Escape". Opowie on o wspólnej akcji Jill Valentine i agenta BSAA Josha Stone'a. Dwójka bohaterów będzie musiała ze sobą współpracować, by odeprzeć nacierających przeciwników i pod osłoną nocy wydostać się z fabryki Tricell. Przypominamy, że pierwsza bonusowa misja - "Lost in Nightmares" - cofnie nas o trzy lata, kiedy to Chris Redfield i Jill Valentine odwiedzili rezydencję Ozwella E. Spencera (współzałożyciela Umbrella Corporation).

Ujawniono także trzy kolejne postacie do trybu "The Mercenaries Reunion": Chris (Heavy Metal), Sheva (Business) oraz Josh Stone. Dodając do tego Chris (Warrior) i Sheva (Fairy Tale) mamy pięć z ośmiu skórek. W rozwinięciu pełna galeria obrazków oraz daty premier DLC.

[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

DLC: ____________ Data premiery:
    Lost in Nightmares ____ 17 lutego
    Costume Pack 1 ______ 17 lutego
    Desperate Escape _____ 3 marca
    Costume Pack 2 _______ 3 marca

RESIDENT EVIL 5: GOLD EDITION
    Płyta + kod ___________ 12 marca ​

Źródło: http://www.onlinecenter.pl/5779/Aktualnosci/Resident-Evil-5-DLC-Desperate-Escape.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ciekawe ile osób jeszcze gra w RE5, hucznie zapowiadana gra ale raczej zawiodła
    GOLD EDITION może zachęcić

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi się bardzo podobała jako gra akcji , bo z horrorem to nic nie ma wspólnego... ja nie gram raczej nikt nie gra , ale chętnie oblookam dodatki...

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Dla mnie tytuł Resident Evil nie pasuje do tej gry, wolałem stare czasy. Teraz to jest jak aerO^ słusznie stwierdził gra akcji, a nie survival horror. A DLC no cóż może wniesie coś ciekawego do rozgrywki ;D

6. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no czekamy czekamy:) gre jak dostalem to szybciutko przeszedlem ale juz raczej do niej nie wracalem... ale dodatek tez pewnie szybciutko sie przejdzie i zapomni:)

7. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    ja gram non stop przez neta ale na plejaku i nadchodzący dodatek bardzo mnie cieszy

8. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

RE5 zawiódł ??? dla mnie ta seria to jedna z najlepszych w historii Wszystko mi się tam podoba począwszy od fabuły, grafiki, itd...

w DLC raczej nie gram ale sama gra wymiata idealny przedstawiciel swojego gatunku

miejmy nadzieje że 6 wyjdzie

9. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    up Uważam tak samo, tyle, że re5 to już gra akcji a nie horror ale to nic nie zmienia bo gra wymiata, zwłaszcza muzyczka w tej odsłonie, a o 6 się nie boję.

10. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Ja gram ^^ I Grać będę jeszcze długo. Szkoda, że DLC pewnie będzie dużo kosztować :/

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mogliby wypuścić edycję GOTY ze wszystkimi dodatkami na płycie a nie kod

12. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    ja się dołączę do kolegów. Wolał bym zamiast nowych DLC usłyszec, że kolejny RE jeśli będzie wróci do korzeni. Po skończeniu pierwszych 3ech części 4ka była dla mnie ciosem w twarz. aktualnie gram w RE5 i niestety ta gra to zwykły shooter. Tutaj ja sie czuje jak zwierzyna która nie może sie doczekac kolejnej ofiary do odstrzału. A to ja powinienem się bac tego co się czai za rogiem.

13. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a i tak jeszcze slaba gra akcji ze wzgledu na archaiczne sterowanie,ja fanem serii resident evil jestem juz o 2003 r;p wiec zawiodlem sie bardzo,resident evil 4 to byla wielka zmiana no ale na dobre bo rozwiaziazania wtedy byly nowe teraz to juz wszystko starosc-re5 moglbym rowniez nazwac re4hd.re5 sprzedal sie tylko dlatego ze bazowal na marce resident evil,i tak jak niektorzy jestem za tym aby gra wrocila do korzeni czyli zombiaki,likery no i zeby to byl horror :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum