1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil 5 Gold edition?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez reavenger, Czerwiec 26, 2011.

1. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    Witam serdecznie nie wiem czy taki temat już był nie znalazłem bynajmniej może nie umiem szukać (jeżeli był to przepraszam).

Tak więc mam Residenta 5 tą wersje gold niby w której miało być zawarte dlc rożne i tak dalej, dowiedziałem się ostatnio ze jedyny sposób żeby je mieć to kupić za Microsoft pointy, więc mam pytanie czy da się gdzieś znaleźć DLC na konsole (bez j-tag) oraz jakieś gry arcade? np plant vs zombies bo na iksie fajnie się gra multi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczo1120

maczo1120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    No Wejdź na xbl i tam masz różne dema stroje dla awatarów i dużo gier Arcade i zręcznościowych za MSP ;)

4. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w tym problem ze nie mam ochoty wydawać pieniędzy na MSP tylko po to żeby ściągnąć kilka gierek. Poza tym widziałem ze są DLC np do Borderlands które można ściągnąć dlatego zapytałem czy jest jakaś strona z takimi rzeczami (DLC gry arcade Full versje)

5. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    dobra można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum