1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil 5 - Granade Lanucher

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tijs18, Marzec 11, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki kolor ma u was ta bron. U mnie jest szara i powiem, ze śmiesznie to wygląda. Byłbym wdzięczny za jakies zdjecia tej broni z waszej gry w RE5

Poniżej znajdują się fotografie pokazujące jak wygląda to u mnie. Proszę o odp to naprawdę bardzo ważne, gdyż kiedyś miałem podobny problem na PC

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44053f9061e6fb69.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9d68581ded6ca97.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co widze to nie ma zadnego prolemu, ja mam tak samo a jezeli nie podba ci sie ta bron na plecach to mozesz ją zamienic np na snajperke poprostu wyjmujesz snajpe potem np pistolet i wtedy na plecy ci włozy "rifla" ;)

4. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wielkie dzięki kaczorek. Dzięki tobie odetchnąłem z ulgą. Myślałem, że koszmar z PC znów się powtarza. (W GTA SA zamiast żółtych i czerwonych rowerków miałem białe) Stąd moje wyczulenie na biało-podobne kolory.

Pozdr

5. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    w gta sa biale tez byl, to normalne...

7. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W San Andreas na pewno nie ma białych rowerów :) W grze the witcher medalion Geralta nie powinien być biały jeśli się nie mylę u mnie niestety jest
    :)

Wczytywanie...

Poleć forum