1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

resident evil 5 nieskonczona amunicja ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wasilijzajcew89, Listopad 12, 2009.

1. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Kochani mam taki mały problem. Przeszedłerm cała gre re5 odblokowalo mi sie ze moge wlaczyc nieskonczona amunicje opcja ta wyskakuje toz przed wyborem misji wlaczam ta opcje na "yes" wlaczam gre i nici nie mam nieskonczonej amunicji:/ z tgo co sie doczytalem trza cos kupic w bonusach tylko nie wiem gdzie i jak to dokladnie zrobic pomoze mi ktos i powie dokladnie jak to zrobic ?????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizuichi

Mizuichi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co pamiętam z wersji PC to wystarczyło mi włączenie samej opcji. Chociaż Szybko z tego zrezygnowałem. Resident traci wtedy swój cały urok.

4. heavybob18

heavybob18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz dac w bonus features albo jakos tako unlimite ammo YES i przed walka ale wpierw musisz wykupic ta bron zeby bylo niekonczace

5. cann

cann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :D odkopie tamat stary ale byc moze ktos mi pomorze. a mianowicie co zrobic aby nieskonczone ammo bylo tez dla drugiego gracza? grywam z siostra w coopa re5 i udalo mi sie uzyskac nieskonczone ammo dla Chris a u Shevy ta opcja nie dziala wiecie co trzeba zrobic?

6. Hazy27

Hazy27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Niestety Śląsk. :p
    A jak gracie? Na jednym profilu (i czy to możliwe?) czy na dwóch, bo jeśli na dwóch profilach to najpierw ona musi przejść całą grę i też to odblokować.

7. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Drugi gracz jest "ładowany" jako osobny profil (nie da się grać na jednym - po prostu) i tak jakby zaczyna od zera (lub z ekwipunkiem zapisanym na innym profilu, który wybieramy) dlatego nie będzie miał nieskończonego ammo jeśli sam jeszcze go nie zdobył.
    To tak jakbyś grał z kimś przez neta - po prostu inny gracz/profil.
    A z tego co słyszałem, to żeby zdobyć nieskończone ammo do Rocket Launchera trzeba przejść grę w mniej niż 5 godzin (w Chapter Select jest napisane w ile przeszło się dany poziom, rozdział i całą grę)

8. cann

cann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :D gramu na dwoch osobnych profilach i zaczelismy gre w jedym czasie tzn. od poczatku gramy i razem wszystko zdobywamy i razem gre przeszlismy, nigdzie nie znalazlm opcji nielimitowanej ammo dla drugiej osoby, poprostu w menu jest tylko jedna mozliwosc wykupienia nieskonczonej dla danej broni, wiec analogicznie zalozylem ze jesli np. mam shotgun zrobionego na maxa i ona ma na maxa to po wykupieniu nieskonczonosci bedzie ona funkcjonowac na dwoch profilach a jednak nie...

9. cann

cann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :D nie wiem czy za duzo namotalem czy nie znacie odpowiedzi moze wiec inaczej :p :p :
    a jak wiec ma go zdobyc ?

Wczytywanie...

Poleć forum