1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident evil 5

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -Torreno-, Wrzesień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Mam szanse zakupić re5.
    jakie są wasze opinie na temat te gry?
    jak się z nia gra?
    Mnie irytuje brak celowania gdy się chodzi (czy coś to rekompensuje czy lepiej odpuścić sobie tytuł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Jak dla mnie bardzo dobra gra tyle że krótka, choć to juz i tak nie ten sam Resident Evil co kiedyś

4. Pascal

Pascal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Osobiście bardzo ci polecam RE5, wg mnie ta gra jest naprawdę warta swojej ceny. Kilka rzeczy czasem może zirytować, tak jak wymieniona przez ciebie niemożność poruszania się podczas strzelania, ale idzie się do tego przyzwyczaić. Jeśli szukasz survival horroru to tu go nie znajdziesz - jest to gra akcji od początku do końca. Nie najdłuższą fabułę główną rekompensuje zachwalany przez wielu co-op oraz rewelacyjny tryb The Mercenaries - gwarantuję wiele godzin dodatkowej zabawy. Podsumowując, jeśli gustujesz w trzecioosobowych strzelankach to RE5 powinno cię się spodobać. Proponuję brać, a jak ci się nie spodoba to myślę, że bez większych problemów ją odsprzedasz, ale warto kupić chociaż dla samego przejścia.

5. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja w tej grze znalazłem TYLKO 3 rzeczy, które mnie denerwują. Jedna to już wymieniona przez kolegów brak możliwości celowania podczas chodzenia, druga to brak zbierania broni (w sumie bardziej chodzi o kupno AMUNICJI której nie ma w ogóle) oraz to, że jest za krótka.
    Reszta jest genialna!

6. koozyn

koozyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z tamtąd
    Zakupiłem ten tytuł wczoraj po namowie mojego znajomego i powiem szczerze, że jestem zadowolony.
    Co prawda nie jest to typowy survival-horror tak jak już ktoś pisał wcześniej, jednak taka zmiana serii jest całkiem pozytywna. Aktualnie przechodzę grę w trybie co-op przez XBL razem ze znajomym i muszę przyznać, że dzięki tej opcji tytuł zyskał jeszcze więcej. Mimo kilku minusów opisywanych tutaj przez inne osoby to ja szczerze polecam te grę, w szczególności jeżeli będziesz mógł jeszcze ją przejść w trybie co-op.

7. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra super, jedyne co mnie denerwowało to brak możliwości kupna amunicji, przez co trzeba było trochę sztucznie kombinować i zmieniać bronie...

8. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Także się zastanawiałem czy wybrać tą grę,ale cieszę się że ją kupiłem.Bardzo przyjemnie się gra.Szczególnie w co-op.

9. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Gra w single player jest słaba. AI naszej współpartnerki jest słabe. Cały czas zachodzi drogę, przeszkadza. Tą grę tylko w co-op polecam i niekoniecznie przez live. Jest kozacka na maxa, ale właśnie dla 2 osób.

10. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie gra jest najlepszą z gier w co-opie na xboxa 360 i dzięki niej odzyskałem wiarę w tą konsole podczas sezonu ogórkowego. Fajna fabuła przebijająca army of two, a fajni GoW 2 niech sobie flugają, RE 5 wymiata! Na początku też mi przeszkadzało że nie można biegać i strzelać, ale z czasem się przyzwyczaiłem :)

11. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gierka jest Super, na single playerze też można sięgnąć . Pograłem 2 h i odłożylem , nudziło mi się i miesiak potem odpaliłem . Pograłem 4 h i mnie tak wciągło że właśnie 5-3 chapter robie i gierka jest the best off

12. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Po waszych postach raczej kupię tą grę ;p
    (Ja tylko w co-op będę grać:)

13. tomekf19

tomekf19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja ją przeszedlem na coopie 3 razy i powiem ze wymiata. Czuć klimat gier z pegasusa jak grasz na split-screenie z toważyszem na fotelu obok :D Czy krótka?? Bo ja wiem. Bawiłem się z nią ok 40 h (Marceneries mode+ kampania na normal, veteran i promode). Jedyną wadą jest to ze...juz ją ukonczyłem :D:D Naprawde szczerze Ci polecam. Nie zawiedziesz sie napewno!!

14. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    To prawda. To gra , którą można przejść kilka razy i zawsze będzie czuło się z tego tytuły przyjemność. Nie ma wielu gier takich. Grafika świetna. Historia wciąga. Myślę, że warta jest swojej ceny, nawet jeśli kosztuje nowa te 200zł.

15. koozyn

koozyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z tamtąd
    @Torreno nie zastanawiaj się, kupuj jeśli masz okazję :)

@CwK Bialy ja za swojego RE5 zapłaciłem 65zł, średnio na allegro można kupić za 70zł, trzeba tylko dobrze poszukać :)

16. guerila40

guerila40 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Gierka warta polecenia spędziłem z nią pare ładnych godzin;)

17. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Czy w grze jest duzo misji na czas? Bo jak widzialem na screenach to zegar na nich tyka :D

18. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie, osobiście przeszedłem tą grę już spory czas temu i żadna z takich misji nie zapadła mi w pamięć, więc zdarzają się sporadycznie, nawet nie mogę sobie przypomnieć która misja to była, a pamiętam ich dużo :) misja gdzie się po tych chatkach na wodzie pływa wymiata i te krokodyle :D

19. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Killjoy pewnie chodzi ci o tryb mercenaries w którym chodzi o jak najdłuższe utrzymanie sie na planszy.Tryb ten jest calkowicie niezalezny od kampani

20. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Przykladowy screen:[​IMG]

Jesli to jakis tryb to dobrze bo nienawidze misji na czas :]

21. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik