1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil 5

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 22, 2008.

1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Więc wiemy już że Resident Evil 5 wyjdzie na konsole xbox360 premiera tej gry marzec 2009.
    Fabuła - Akcja piątej części gry została umieszczona 10 lat po zniszczeniu Raccoon City, czyli w 2008 roku. Wraz z Chrisem Radfieldem odwiedzamy gorącą Afrykę – miejsce pochodzenia tajemniczego wirusa o nazwie T-virus.

Oto parę Screenów:

Jakie są wasze opinie na temat nowego Resident Evil 5?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Resident Evil 5

Wyglada wysmienicie, ciekawe jak sie bedzie gralo ;)

4. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków

Moim zdaniem grafika stoi na najwyższym poziomie :) To będzie Hit jak za uwarzyliście przeniesiono kamerę zza postać.

5. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax

no sam nie wiem, wierze że gra będzie dobrze wyglądać, może nawet bardzo dobrze. Lecz moim zdaniem screeny są mocno naginane szczególnie pierwszy i ostatni.

6. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

Moim zdaniem to bedzie najlepszy HORROR z wszystkich gier tak jak kazde poprzednie czesci ;D i ta czesc bedzie jednym słowem "cenzura" :D

Już sie nie moge doczekać

// Staraj się być mniej wulgarny, to nie twój pierwszy post który musiałem cenzurować - Erno

7. acidbrain

acidbrain Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja niestety już nie czekam na tą gre, ta gra (tak jak czwórka)nie ma nic wspólnego ze wszystkimi poprzednimi częsciami residenta. Zrobili z tego ostrą jatke, a gdzie klimat, zagatki i zombiaki. Jak w piątce zobaczyłem typków na motorach z widłami to mi się niedobrze zrobiło. Jak oni mogli spieprz.... tą serie :'(

8. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

To nie wszystko...maja zaimplementować system "cover" na wzór tego z Gears of War.

9. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk

chłopaki te screeny są ostro renderowane wiec zmniejszcie trochę poziom grafiki... a co do zmian w RE to taaak od 4 zaczęli robić takie bardziej chodzonka strzelanka... ale zobaczycie ze jeszcze powrócą do zombiaków itp... w wywiadzie w n+ jeden z twórców powiedział ze były zombiaki ale zbyt wolno się ruszali i spowalniali rozgrywkę wiec zastąpili ich takimi jak panowie z 4. twórca powiedział także że to jeszcze nie koniec z zombiakami więc zacieram rączki na 6 hehehe

10. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax

mi tam nie szkoda... Pierwsze części były tragiczne. Ni to horrory ni to strzelanina... Jeśli chodzi o gry tego typu to został tylko Silient Hill, którego pierwsze części były ZNAKOMITE. Dobrze zrobili twórcy przenosząc kamere za ramie. Moim zdaniem całkiem fajnie, ponieważ dorzucili co-opa

11. acidbrain

acidbrain Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jest duża grupa fanów tej seri, która zaczeła zabawe od RE 1 i czekała z niecierpliwością na każdą kolejną cześć. Było tak aż wyszła 4 cześć, która rozpoczeła profanacje tej seri. Chcieli wypuścić taki rodzaj gry to mogli to zrobić pod innm tytułem np. Jatka z wieśniakami jadącymi na motorach z widłami.
    Ale zamierzam se kupić na allegro game cube i bede mógł se zagrać w RE remake i RE zero, kupie ją specjalnie dla 2 gier. :)

12. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Ja osobiście jestem jak najbardziej za rozgrywka zaprezentowana w RE4-nawet ostatnio na przykładzie Dead Space pokusze sie o stwierdzenie,ze ten sposob ewolucji serii RE jest trafny.

Dead Space byl RE4 w kosmosie,choc bardziej nastawionym na strzelanie.
    Moje obawy budzą tylko te otwarte przestrzenie skąpane w słońcu-ciężko bac sie wroga którego widać juz z odleglosci 40-50m.No i te pogłoski o systemie chowania sie za przeszkodami rodem z GoW-na jaka cholerę to potrzebne.http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42766

Zombi na motocyklach-tego idiotyzmu już nie skomentuje...

13. tonyjaa

tonyjaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Zapewniam Cię, że te screeny są wyciągnięte prosto z gry ;) A tak wogóle nie ma czegoś takiego jak ostro renderowane.

14. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Hehe...afere z Killzone 2 na E3 mozna nazwac ostrym renderowaniem:)
    A 3 obrazek to nie screen tylko artwork.

15. Termos

Termos Guest

To taka "czwórka" z polepszoną grafą i trybem co-op. Ale na pewno nie Resident Evil.
    Ta seria skończyła się na " trójce". A szkoda..
    Czwórka mnie szybko odepchnęła, z tą częścią będzie pewnie to samo. No może będzie dłuższa żywotność przez co-op

16. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    no dokładnie. pierwsze cześci to były horrory. szło się z pięcioma nabojami i strach było wejśc do każdego kolejnego pokoju. jedynka była super a 2 jeszcze lepsza (wszystkie 4 scenariusze ukończyłem). ale tam to była gierka. a teraz zrobili shotera i nazywają to RE. profanacja. już samo to że niektórzy piszą rzeczy typu: "eee tam! GOW jets lepszy!". no może i jest lepszy. ale tu nie powinno być takiego porównania. RE to powinien być horror a nie rzeź niewiniątek. za rok chyba nawet Gran Turismo będzie FPPem z tuzinem broni. kończą się czasy kiedy gry robili dla zapaleńców i gry miały duszę. teraz robią tępe, krótkie, liniowe gierki dla casualowych niedzielnych graczy. RE się skończył na Code Veronica i tyle. to jest po prostu dobry (chociaż czy ja wiem czy taki dobry? grafika może i dobra ale AI jest żenujące) shooter, ale nijak nie powinna ta gra nosić tytułu Resident Evil.

a dla tych co to piszą jaki to RE 4 i 5 świetny horror: to wy chyba nie wiecie o czym mówicie! polecam zagrać w którąś z pierwszych cześci (tylko bez biadolenia że grafika słaba) to wtedy zobaczycie co to jest horror. bo te nowe Residenty to bardziej śmieszą niż straszą (np. jak podbiega zombiaków z siekierami, stoją metr od nas i sie kiwają i czekają który oda cios. żenada! mogli zrobić powolnych zombiaków i nie było bytakich niedorzeczności! a te "wolne" zombiaki bardziej potrafiły przestraszyć niż te szybkie jak się miało 5 nabojów do berrety a nie 500 do uzi...)

a piątkę na pewno ściagnę żeby zobaczyć ale i pewnie tak szybko jak ją ściagnę tak szybko odłożę na półkę tak jak i resztę dzisiajszych Spieprzonych "MEGA HITÓW" jak Fable, GOW czy Prince. chyba sprzedam X360 i kupię sobie znowu PS2. tam były jeszcze ostatnie dobre gry (ICO, Ratchet, Jak, Colossus, Silent Hill, Burnout, itd, itd, itd...)...

17. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    po demie to niczego dobrego nie można się spodziewać po tej grze ,pograłem kilka minut i wyłączyłem to nie jest już Resident

18. dariob

dariob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  19. nick777

nick777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Właśnie uruchomiłem sobie DEMO RE5. Jestem pod wrażeniem grafiki, wygląda tak jak pokazywali na zwiastunach. Jedno co mnie denerwuje to brak chodzenia i strzelania w tym samym czasie. Może TO chłopaki poprawią, zobaczy się. Fajnie by było gdyby pojawiły się pory dnia. Walka w nocy z latarką w jednej ręce a gnatem w drugiej... MOC! :)

20. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    grałem we wszystkie części i na Nemesis i Code Veronica (DC)ta seria się dla mnie skończyła ,kiedyś to była ikona gier video a teraz to zwykła strzelanina,jakoś nie czuje tu dawnego klimatu(patrz Alone in the dark)

21. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Gówno a nie Resident mam nadzieje ze 5 sie niesprzeda i Capcom wroci do korzeni polecam zobaczyć animowane Resident Evil Degeneration, to jest prawdziwe RE i w tym kierunku winni iść.Zrobili teraz z tego resident of war jak ktos dobrze napisał na innym forum.Żal i jeszcze raz zal ta seria umarła wraz z Re Cv i Zero.Bede se chciał postrzelac to girsów odpale .Tak zajebiscie zapowiadała sie beta 4 (filmiki sa na youtube) a powstała kupa .Teraz dla mnie przynajmniej fana seri to juz jest całe szambo.

Wczytywanie...

Poleć forum