1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil 5

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez szokrok, Grudzień 6, 2008.

1. szokrok

szokrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szykuję się super gierka w trybie kooperacji. Demko można już sciągnąć z japońskiego Live`a.

A oto filmiki:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6032455,Rozgrywka__demo_Resident_Evil_5.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Można ale trzeba mieć golda. Ja mam golda na japońskim i nie mogę zassać piszę że ten element jest nieodstępny z tej lokalizacji.

4. szokrok

szokrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    joł, ja przed chwilą grałem... Nie chciało mi się kombinować z japońskim Goldem. Ściągnąłem po prostu przez rapida i nagrałem na płytę... Działa git i nawet grałem z jakimiś Japończykami tryp co-op. :)

5. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    No i ja zrobiłem jak kolega wyżej napisał i śmiga.

6. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a jest jakas mozliwosc zaladowania poprzez pendrive'a demka ?

7. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    ehhh. no ja jeszcze nie grałem, dopiero ściągam demo (tylko 420 MB?! hmmm...).

aczkolwiek po obejrzeniu filmików na necie nie jestem pod wrażeniem. dla mnie seria zakończyła się wraz z wyjściem pierwszego Outbreaka na PS2.
    jedynka była rewolucyjna, dwójka rewelacyjna a i nemesis był zajebisty. code veronica już trochę słabiej ale też trzymał kllimat.

a już outbreak była kiszką a Resident Evil 4 moim zdaniem wogóle nie zasługuje na tytuł Resident Evil, ani na gatunek Survival horror. Gra jako gra była dobra, nawet bardzo. ale Resident to nie był. Pure Action. zero strachu. po prostu strzelanka na licencji RE. to samo jest z 5. niestety to samo można zauważyć w serii Silent Hill. o ile 1 była rewelacyjna a 2 była CZYSTYM GENIUSZEM pod każdym względem to późniejsze cześci już były słabiutkie a najnowsza to już wogóle zero stresu bo koleś jest kurna jakimś komandosem.

RE5 pewnie będzie dobrą grą (aczkolwiek już mnie razi tępe AI przeciwników. stoją metro od nas i się gapią! w sumie przy takiej ilości i szybkości zombiaków ciężko to zbalansować. no ale kto ich prosił o takich zombiaków?! w pierwszych częściach zombi ruszały się jak żółwie a bardziej straszyły niż to to w 4 i 5 częsci), aczkolwiek ktoś powinien pożądnie pierdolnąć w głowę developerów od RE i SH żęby zaczeli robić old-shoolowe STRASZĄCE horrory dla tych którzy lubią się bać a nie action shotery dla casualowych niedzielnych graczy! strzelanek nie brakuje! za horrory się brać!

8. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
  9. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Heh. Dla mnie też seria zakończyła się parę lat temu :) Mogli zrobić jak pokazywali, Resident Evil 4 beta.. To było coś;) Ale niestety na zrecznasciowce się skonczyło. Teraz to samo, tylko upiększenie grafy. Eh.. Gdyby to było to, co kiedyś :) Mniam mniam
    Mogło by tak straszyc, jak Dead space :) Gdyby tylko tego nie zepsuli..

10. Radesito

Radesito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Demko bardzo krótkie..... i mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie lepiej....ostatnio przez GOW2 wszystkie strzelanki wydają się jakieś "słabe" ;)

11. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nie dubluj tematów, można pisać tutaj -> http://x360iso.org/showthread.php?t=5525

Wczytywanie...

Poleć forum