Resident Evil 6 z Poznania był kradziony

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
Okazuje się, że egzemplarze Resident Evil 6 pochodzące z poznańskiego sklepu były kradzione.



Media na całym świecie (łącznie z nami) poinformowały, że w Polsce miesiąc przed premierą na półkach poznańskiego sklepu wylądował Resident Evil 6. Pracownicy Capcomu aktualnie przeprowadzają śledztwo i doszli do jednego wniosku.

Egzemplarze gry, które były dostępne do kupienia w sklepie pochodziły z kradzieży. Łącznie „przygarnięto” niewielką liczbę kopii, które rozeszły się błyskawicznie.

Oficjalna data premiery Resident Evil 6 nie została zmieniona i w dalszym ciągu datowana jest na 2 października. Gra trafi na PC, Xbox 360 i Playstation 3.

źródło: gamer.pl
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Ta jasne i może jeszcze sami dali ukraść żeby afera była :)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
co jak co ale ludzie ktorzy nie interesowli się tak grą teraz są zainteresowani, darmowa reklama miesiac przed premiera i to za free.. nie wierze w wielkie dobro ludzi ktorzy ripka nie wrzucili na ********:))
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
co jak co ale ludzie ktorzy nie interesowli się tak grą teraz są zainteresowani, darmowa reklama miesiac przed premiera i to za free.. nie wierze w wielkie dobro ludzi ktorzy ripka nie wrzucili na ********:))
Nie każdy jest taki ,by wszystko wrzucać na ******** -_-
 

koozka

Użytkownik
Użytkownik
"Przygarneli", sprzedali, zarobili. Polak potrafi :D Ciekawe kto sie zajął "dystrybucją" przygarniętych kopii ;) Sklep w końcu swoje kopie z jakiegoś żródła miał...
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Nie każdy jest taki ,by wszystko wrzucać na ******** -_-
heh czekaj bo uwierze w to ze kupili sobie gry miesiac przed premiera i graja w domowym zaciszu:))
typowy chwyt marketingowy za reklame trzeba placic a za taka nie
 

PrzemaSS_POL

Użytkownik
Użytkownik
Spoko, ale mądry ten sklep to niebył...Puszczasz filmik z gameplaya, potem na nei darmowe hostingi i trzepiesz kaske. ot co
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Te zdarzenie można najlepiej opisać jednym szlachetnym słowem - Polska.
 

Goods

Świeżak
Świeżak
No ale halo. Jeśli już kopiujecie newsy w całości, to wypadałoby zrobić klikalnego linka, żebyśmy również coś z tego mieli.

Resident Evil 6 z Poznania był kradziony | GAMER
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
No ale halo. Jeśli już kopiujecie newsy w całości, to wypadałoby zrobić klikalnego linka, żebyśmy również coś z tego mieli.

Resident Evil 6 z Poznania był kradziony | GAMER
Podałem źródło człowieku . Ślepy jesteś ? !
 

Goods

Świeżak
Świeżak
Podałem źródło człowieku . Ślepy jesteś ? !
Człowieku, po pierwsze to skopiowałeś wpis bez zgody autora, co jest pogwałceniem prawa autorskiego, ale o to się nie będę czepiał, bo nie piszę wybitnych felietonów tylko proste newsy. Po drugie, człowieku, widziałem źródło i zaznaczyłem, że chodzi o KLIKALNY link. To, że sobie wstawiłeś "gamer.pl" niczego nam nie daje, bo w to się nie da kliknąć, a wątpię, żeby komuś się chciało wpisywać adres w pasku czy Google. "Po trzecie" nie będzie.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Okazuje się, że egzemplarze Resident Evil 6 pochodzące z poznańskiego sklepu były kradzione.
niewiarygodne........ myślałem, że na drugim roku hogwartu już można mieć takie rzeczy na miesiąc przed premierą
SKANDAL Normalnie !
 

Do góry Bottom