1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil Gold Edition pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Adrik, Luty 1, 2011.

1. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Witam.

Mam zamiar kupić grę Resident Evil Gold Edition. Z tego co wyczytałem na internecie w pudełku znajduje się płyta z wersją główną a dodatki są w formie kodu i trzeba je ściągnąć z xbl. Mam konto na polskim xbl na którym niema dodatków do Resident Evil 5. Czy mimo to po wpisaniu kodu nie będę miał żadnych problemu ze ściągnięciem tych dodatków ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    halo pomoże ktoś?

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Na przykładzie Borderlands GOTY moge powiedzieć że nie, dodatków nie będzie.

5. Kaze

Kaze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie wszystkie dodatki działają, ale ja mam na USA. Po prostu zobacz czy masz teraz opcje kupna tego,a jak nie to sobie założysz jakieś konto na USA i z niego ściągniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum