1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

resident evil ORC i 6 - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kbrs, Grudzień 28, 2012.

1. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam takie pytanie, mialem problem z nagraniem i odpaleniem tych dwoch wyzej wymienionych residentow (konsola lt 3.0, mam ihasa), po odpaleniu gry nie moge jej zainstalowac (przy ok 70% wyskakuje blad, probowalem tak instalowac dwie kopie, do tego z roznych zrodel RE6 jak i jedna kopie Re:ORC, blad o zabrudzeniu plyty), pierwsza kopia re6 ktora nagralem miala takie dziwne okregi wypalone, re:eek:rc to samo - zadna inna gra nie miala czegos takiego - o co tutaj chodzi? residenty maja jakiejs dodatkowe zabezpieczenia? inne gry zarowno od capcomu, jak w ogole rozne od innych wydawcow/studiow nagrywaly sie prawidlowo. moze trzeba je nagrywac z inna predkoscia? sam juz nie wiem, czytajac komentarze pod obrazami na nie będę kradł ludzie pisza ze niby wszystko ok z samym obrazem plyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lorddark

lorddark Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    też tak miałem za pierwszym razem ale później szło dobrze a ta gra co nie działała w następny dzień bez problemu odpala do teraz

4. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sensie nagrales ja jeszcze raz czy po prostu plyta sie nagle 'naprawila' i juz pozniej bylo ok?

tez mi sie zdarza ze plyta za pierwszym razem nie zalapie, czasem za drugim i trzecim ale jak juz odpali to zawsze jest 100% sprawna, z residentami jest inaczej, re6 np. przy starcie kampanii sie wywalal do dashboardu.

jak odpale teraz re:eek:rc to tez gra sie uruchomii (dopiero za ktoryms razem, rzadziej niz pozostale gry), menu sie wczyta, zrobie new game, jak pojawiaja sie postacie to juz widac ze jest cos nie tak bo nie ma podlogi ani scian, za chwile gra wyglada jakby poza postaciami wczytalo sie moze 10% obiektow i sie zawiesza.

5. lorddark

lorddark Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    płyta się sama naprawiła miałem tak z dwoma grami dokładniej rzecz biorąc z gow 3 i niesamowity spiderman obie w dzień który nagrywałem nie działały a na następny włożyłem i działało

Wczytywanie...

Poleć forum