1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident Evil: Revelations - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez monkey222, Maj 19, 2013.

1. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

W wątku tylko opinie.

Grał już ktoś ??
    Jakie opinie, warto kupować czy taka sama kicha jak poprzednie 2 części a w szczególności racoon city. Czy revelation ma bardziej klimat pierwszych residentów??

2. Lotnik421 Xbox One

3. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    powiem tak pograłem w demo a tak naprawde 5 min pochodziłem postacią rzygać mi sie chce grafika 100% lepiej to wyglądało w RE 4 i gra miala jakis klimat a tu totalny fail odradzam kupna nawet fanom serii totalna porazka

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ograłem demo jako Jill Valentine i napewno jest lepsza od części szóstej. Dużo rozwiązań z pierwszych części serii czyli zbieranie ziół,amunicji,dodatkowo mamy skaner do skanowania otoczenia w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i ma klimat horroru. W pewnym momencie,w pralni nawet się wystraszyłem a to już coś. Co ważne-gra jest z polskimi napisami. Chyba pierwszy raz na konsoli Xbox. Czekam na pełną wersję.O kurcze-już jest :)

5. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    grafika na poziomie RE4 - za to fabuła jest ciekawa i co najważniejsze po polsku

gra wciąga, nie jest łatwa - gram po raz drugi na easy bo ugrzązłem na 4 rozdziale w normalu, wciąga i gra się dobrze
    jest liniowa ale nie ciągnie za rączkę i można nieźle się zakręcić

gra trzyma klimat i świetnie się nadaje na granie po nocy - nie radzę puszczać głośno kina domowego w nocy bo można chwilami zawału dostać
    dla mnie jest miodna i polecam

1 osoba to lubi.
  6. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Heh w pralni również podskoczylem mam nadzeje ze sporo bedzie takich akcji:)

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    gra nie jest zla co prawda są mutanty zamiast zombi ale da się wytrzymać.

8. kenovsky

kenovsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeszedlem gre własnie na poziomie: Inferno i niestety zawiodłem sie trochę... gra krotka strasznie, poczatek gry jakby nawracal do starych residencikow 1,2,3 klimat podobny, ale im dalej w las tym gorzej tylko bylo i troche sie "call of duty" zrobil :p. Piszę to jako osoba nie majaca stycznościa z ta gra na 3DS.

9. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ^up

niezły krejzol jesteś :p ja sprawdziłem początek gry i na inferno i na normalu bo nie wiedziałem co wziąć i stwierdziłem ze za Inferno podziękuje ;p a z pierwszym bossem co się namęczyłem (na normalu) . a miałem trzaskać inferno bo Metro : LL na hardzie pękło i było łatwo. chyba już za stary na te gry jestem ;p na razie pyknąłem 3 chaptery i giera świetna. tak jak piszą czuć klimat starych RE. polecam.

1 osoba to lubi.
  10. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Jak narazie po krótkim demku wnosze ze koledzy powyżej którym dalem + mają podobny charakter,do piątku dotrą płytki to bede ciosał w RE.

11. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Widze tutaj kolejnego gimbusa który nie grał w stare gry typu mario, grafika to nie wszystko przedewszystkim liczy sie fabuła jak nie ma fabuły to taką gre można se do d..y wsadzić. Sorry za off-top ale musiałem to napisać.

Wysyłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk 2

3 użytkowników lubi ten post.
  12. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Porownywać ten Tytuł z RE6 to jak porównywać wódkę z tanim winem....oczywiście na strone revelations tutaj przynajmniej jest jakis zarys przygodowki i klimatu jak w czesciach poprzednich a nie jedno wielkie zrecznosciowe gowno jak w RE6 ja polecam przynajamniej dla fanow starych serii...

13. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na pewno jest lepsza od RE6. Czasami można się przestraszyć. Model gry jest bardziej podobny do RE5, który jest dla mnie bardzo dobrą grą. Grafika jest na słabym poziomie(co jest oczywiste, bo gra jest z 3DS'a), ale nie tylko to się liczy. Moja ocena to 8-.

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Pograwszy trochę mogę powiedzieć że klimat jest jak w starszych częściach ale reszta trochę kuleje, gra ma trochę błędów ale idzie je przeżyc :) gameplay jak dla mnie jest trochę sztywny. Grafika jest na poziomie Resident Evil 4.

15. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może jestem dziwny, ale ja zniechęciłem się po jakiś 10 min. Ale zacznijmy od tego że jak gram w tego typu gry to już musi być...

16. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    Jak dal mnie gierka oki czuć powró do wczesnych cześci resident evil czyli znajdź , wsadź itp :) , póki chapter 3 gra wciąga , graficznie hmm może być mnie dużo nie potrzeba do serii RE a tak z ciekawości ci co już przeszedli tą grę ile jest chapteró?

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    12. Gra jest naprawdę spoko.

18. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Revelations na pewno jest powrotem do korzeni względem 4 i 5 części. Wreszcie można poczuć jakąś atmosferę strachu. Za to ogromny plus. Grę dopiero zacząłem, więc dalsze opinie napiszę po ukończeniu.

19. gaaam

gaaam Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwszy raz mam styczność z grą RE i jest ona pozytywna.

Gra na początku na prawdę wciąga , grafika niczego sobie , fabuła wydaje się być ciekawa, a co najważniejsze są Polskie napisy :p

Wczytywanie...

Poleć forum