1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Resident

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adamek, Luty 12, 2011.

1. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co sądzicie o grze Resident Evil V wlasnie powiedziałem siostrze aby mi ją zamówiła i chciałbym sie dowiedzieć jakie macie wrażenia z tej gry ?? wydaje sie fajna na youtubie itp .

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dla mnie super gierka chociaż na początek może cie nie przekonać to potem staje sie coraz lepsza

4. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Nie jedna nieprzespana noc z bratem tryb co-op na splint screen'ie jest bardzo dobry. Osobiście polecam jako grę dla dwóch osób. Sam nie przechodziłem kampani. Pozdrawiam

5. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Świetna gra na co-opa no i nawet jeśli grasz online, a nie masz HSa to za pomocą komend możesz dość łatwo komunikować się z drugim graczem :) Wiele godzin, grę można przejść nawet 4 razy na innym poziomie trudności więc jest co robić. Zbieranie różnych skarbów, zestrzeliwanie "emblemów" i takie tam.. genialna produkcja.

6. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Jedna z najlepszych gier na xboxa. Super grafika, cały czas płynna no i klimat jest niesamowity. Polecam każdemu.

7. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja miałem problem w coop'a na split screenie na tv hd ale w singla grałem i jest świetna. Polecam.

8. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    A ja powiem, że jeśli jesteś fanem RE zawiedziesz się. Dla mnie RE4 jest o niebo lepszy.

Chociaż świetnie się w RE5 gra na split screenie. Grafika jest świetna, ale gra mało straszna :).

9. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Gra jest dobra, ale przy czwórce spedzilem chyba wiecej godzin. Szkoda tylko, ze seria kompletnie zatracila swoj dawny klimat, modle sie caly czas do Boga, aby nastepna czesc powrocila do swoich pierwotnych korzeni survival horroru. Do dzisiaj pamietam, jak przechodzac po raz pierwszy dwojke, mozna bylo nieraz nagle podskoczyc ze strachu. Chociaz mimo tego gra jest dobra, ale wydaje mi sie troche za krótka. Tytul godny polecenia, spedzisz sporo godzin przy tej grze, nie nudzi sie szybko.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Gra świetna jak grasz w co-op. Z bratem przeszliśmy ją z 10 razy :) Na pewno gra cię nie zawiedzie. Tylko jest jeden minus że podczas strzelania nie można chodzić :)

11. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak wiem trzeba sie zatrzymać też mnie to troszkę zniechęciło ;) Ale gra już zamówiona wiec licze na fajne spędzone kilka godzin :p A potem ją opchnę u siebie w mieście :p . Nie jestem zwolennikiem przechodzenia gry kilka razy heh :p do Mass Effect już kilka dni podchodzę aby grać w nią drugi raz ale gdy trzymam pudełko jakoś mi sie odechciewa hah :p.

12. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Ukończyłem na każdym poziomie.
    Plusy:
    -grafika a szczególnie wybuchy
    -realistyczne zachowanie obrywających wrogów
    -zabawa z kumplem
    -ulepszanie broni
    - w uj dużo bossów

Minusy:
    -troche złe sterowanie
    -słaba fabuła

13. Trader Off

Trader Off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko ten split trochę skopany, nie cały ekran jest wykorzystywany.

14. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    W single trochę pograłem i odpuściłem sobie. Na splitscreenie nie grałem, dla mnie troche beton.
    Tryb coop z headsetem, poprostu genialny jak zamierzasz grać na xbox live to gorąco polecam.
    Właśnie jestem w trakcie "przechodzenia", cudowna gra.

Wczytywanie...

Poleć forum