1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

resonance of fate potrzebna pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez roxes, Lipiec 30, 2010.

1. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Tak jak w temacie jestem w rozdziale 14 i zaczęły się pojawiać problemy poziom trudności w porównaniu to rozdziału 12 stał się bardzo wysoki nie mogę rozwali zwykłych popierdółek wcześniej nie sprawiali aż takich problemów jak ktoś zna sposób na nich to proszę o pomoc:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    To nikt nie pomorze wiem gra możne nie jest jakoś popularna ale nikt na tym forum w to nie grał
    PS.sory za posta pod postem

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Spokojnie,są ludzie którzy w to grają.
    Ja jestem póki co w 12 rozdziale.Masz link do poradnika,może coś pomoże.
    Powodzenia-z tego co wiem,trzeba miec postacie na poziomie 75-80 żeby bezstresowo go przejść.
    Resonance of Fate Guide/Walkthrough - X360, Xbox 360 Walkthrough - IGN

Wczytywanie...

Poleć forum