1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Restart Tomba Ridera!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dzokej, Styczeń 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Square Enix ujawniło w końcu Tomb Raidera – kompletny restart długowiecznej serii o Larze Croft. Z najnowszych doniesień wynika, że gra z platformówki zmieni się w…przetrwaniówkę, w której młoda i niedoświadczona Lara zmuszona będzie sprawdzić, ile jest w stanie dać z siebie kobieta, by przeżyć w trudnych warunkach. Warunki takie zapewni wyspa, na której bohaterka się znajdzie. Panna Croft szybko przekona się jednak, że nic na wyspie nie jest tak groźne, jak inni ocalali z morskiej katastrofy. Nowy Tomb Raider ma być przy tym kompletnie nieliniowy, wymagać będzie aktywnego poszukiwania żywności, wody oraz samodzielnego celowania. Premiera nowej odsłony Tomb Raider odbędzie się w 2011 roku i poza PC i PS3 gra wydana będzie także na Xbox360.

zróło:Restart Tomb Raidera! | XBOX Magazyn

a tu coś o de mnie ;):
    Kiedy oglądałem program Hyper (Hyper Express) mówli ze bedie mozna postrzebić ubranie . Wiekszości facetom bedzię sie to podobać ponieważ bedzie można rozerwać ubranie ,,Gdzie Nie Gdzie" :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Pewnie w tych ciekawszych miejscach ubranie będzie nie do zdarcia :p

A co do gry to ciekaw jestem, czy te nowinki wyjdą na dobre serii :)

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Mmm.. podoba mi się. Coś jak Zagubieni :D:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.