1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Retrokonsole

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Frank, Wrzesień 6, 2009.

1. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tutaj dyskutujemy starych konsolach . Mnie kilka lat temu bawił Pegazus i ruskie gierki ,a was?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja mam nadal Pegazusa w domu (oryginał z lat 80, 100% sprawny) a nie jakiś z bazaru :D wtedy to był szczyt szczęścia dla dziecka.
    Wychowałem się na nim ja i moja siostra :)
    Ojj lata 90, to były czasy, szkoda że to już nie wróci ; (

4. Frank

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taaaa , gumy turbo , VHS , pierwszy McDonald , Modele samochodów w każdym sklepie . To byłyyyyyy czasy :D Sory za OT PS. masz Pegaza z lat 80?!

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja bym sobie pograł w pokemony na GBC, gdyby mi tylko działał :)

6. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Pegasus- pierwsza konsola w moich łapkach. Pamiętam dostałem pod choinkę ja jednego i mój kuzyn drugiego, by było sprawiedliwie :). Później pamiętam chodziliśmy i wymienialiśmy co kilka dni dyskietki na nowe, nawet wypożyczalnia duża była pamietam. Sporo tytułów i mozna bylo zobaczyc przed wypozyczeniem co sie bierze.

No i tez posiadam oryginalnego Pegasusa, chyba nawet pierwszą wersję, tą bardziej kanciastą z kanciastymi padami(oczywiscie pady nieoryginalne bo sie je wymienialo co kilka miesiecy- eksploatacja). Jedyny defekt w nim to że nie wysuwa kartridzy przyciskiem, ale przeciez wygodniej zawsze bylo ręcznie. A tak to sprawny jak ta lala.

7. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    A wiecie, że Pagasus to była Azjatycka podróbka NES'a (Nintendo Entertainment System)? Tak piszecie, że miałem oryginalnego, ochy i ahy itp...
    Pochwalę się teraz Ja:) Miałem oryginała NES'a (w czasach gdy w kolejce stało się kilka godzin po papier toaletowy) :] przywiezionego przez ciotkę w ówczesnych trudnych czasach z Francji i to było to co tygrysy lubią najbardziej :) (choć mojej mamie raczej się to nie podobało, bo zawsze pełna chałupa kolegów była.)
    Z drugiej strony gdyby Azjaci nie zalali rynku konsol swoim Pegasusem to w Polsce, ba nawet w Europie za wiele osób by sobie nie pograło.
    Pozdrawiam
    Vaski

Ps. Pegasus to była z tego, co pamiętam nazwa nadana przez Polaka, który zamówił tej podróbki cały kontener do Polski, gdyby nie ten gość to ciekawe kiedy NES by się pojawił na rynku w ojczyźnie :) Dodatkowo może nie nazywał by się Pegasus tylko jakoś inaczej.

8. Frank

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ej były już w latach 80. w PL konsole?:D

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    a ja mam w piwni atari najstarsze :D i mam pegazorda .

Poleć forum