1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reverie - pierwsze DLC do Castlevania: Lords of Shadow już za dwa tygodnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Marzec 15, 2011.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Po sporym poślizgu pierwsze DLC do Castlevania: Lords of Shadow pojawi się 30 marca. Konami potwierdziło datę premiery, podało cenę i wypuściło klimatyczny trailer.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Reverie będzie opowiadał o historii Laury. Pierwotnie planowany na luty dodatek wychodzi 30 marca. Nie wiadomo, czy poślizg ten przyczyni się do przełożenia premiery drugiego, planowanego na kwiecień DLC zatytułowanego Resurrection.

Reverie wyceniono na 11 dolarów i 800 punktów Microsoftu. Sporo, sam w nową Castlevanię jeszcze nie grałem, poczekam chyba na wersję GOTY. Takowa nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale tradycją już są reedycje gier zawierające wszystkie wcześniej wydane DLC.

Źródło

To będzie chyba pierwsze DLC które kupię :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    A ja z kolei grałem w Castlevanie i ją przeszedłem. Chętnie zakupie oba dodatki w oczekiwaniu na kontynuację pierwszej części.

4. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gierka była przednia mam nadzieję, że na dodatkach też się nie zawiodę.

5. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Szkoda, bo trochę drogo. Jestem jakoś na 10 rozdziale obecnie to do 30 marca się jeszcze pomyśli czy zakupić.

6. pomi123

pomi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście kupię, mam tylko nadzieję, że będą bardzo dobre.

Wczytywanie...

Poleć forum