1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rezygnacja z neostrady - jest jakaś możliwość?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Czerwiec 9, 2011.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Tak się zastanawiam i może są tu osoby obeznane w tej sprawie czy jest taka możliwość by zrezygnować z neostrady wziętej gdzieś we czerwcu 2010r coś takiego..)? Ostatnio strasznie działa mi na nerwy jakość dostawy internetu. A jak się dzwoni na infolinie to jest informacja że złe warunki pogodowe. Natomiast kolega mieszkający około 30 km od mojego miasta (na wsi) ma netię i mówi, że nie ma żadnych kłopotów - typu przerywanie połączenia itp.

Do końca umowy został mi rok. Opcja zerwania z nimi umowę rok przed końcem to coś koło 3 tysięcy więc raczej to się mija z celem.

Nie było przez ten czas jakieś zmiany regulaminu która umożliwiała by rezygnację z ich usług (tak jak to miało miejsce z telefonami na abonament - nie pamiętam już operatora) czy coś innego?

PS. Jakby się dało to od razu z telefonu też rezygnuje. Bo to się mija z celem i tak nikt z niego nie korzysta a płacić trzeba. A zawieszenie go to też trzeba płacić..

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Nie wiem czy juz wprowadzili ta ustawe, ale ma byc mozliwosc zerwania umowy, gdy nie osiagasz 90% przepustowosci w umowie. Tj jak masz 6mb to musisz miec 6m lub 5 minimum.

4. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Weźmiesz netie i będzie to samo bo pójdzie po tych samych kablach internet.
    Wezwij technika, powiedz ze tego żądasz i będą musieli wysłać. On Ci pomoże.

(Sam miałem taki kłopot i technik obniżył mi łącze z 10 mb do 6 )

5. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widzisz ja mialem TP przez 3 lata i 2 razy tylko nie mailem netu a połakomilem sie na Netie i ciezko zaluje bo to co sie dzieje to jakas masakra. Co tydzien dzwonie do nich ze niemam netu i nie moga sobie z tym poradzic (lub nie chca).
    Takze sie dobrze zastanow bo moze tak byc ze wpadniesz z deszczu pod rynne. :)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie. Nie dość że zrywa net to bardzo często na centralach Netii nie osiąga się pełnej prędkości łącza

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie to było tylko porównanie do znajomego co ma Netię (miał poprzednio neostrade przez jakieś 3 lata i źle jemu chodziła). Teraz na netie nie może powiedzieć złego słowa.
    Ja już neo mam ohoho parę ładnych lat. Zacząłem chyba od łącza 128kb/s wtedy łącza 512kb/s to było coś :).

I zawsze Neo było najlepsze ale teraz ostatnio coś kręcą usprawiedliwiając się złymi warunkami pogodowymi. No sry ale jak były powodzie itp. to net śmigał bez kłopotu a teraz są niby gorsze?

Więc rozumie, że nie ma żadnych szans na przedwczesne zakończenie z nimi umowy, oczywiście pomijając to że mogła by być zerwana ale 3.000 zł kary heh. To już wolę sobie ten roczek poczekać..

8. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli sie nie myle, jest mozliwosc. Osoba, na ktora jest umowa z TP musi sie przemeldowac, a nastepnie pisemnie powiadomic o fakcie zmiany miejsca zamieszkania dostawce uslug internetowych. Wtedy powinno dac sie rozwiazac umowe. Jak dla mnie ( o ile w przypadku TP jest taka mozliwosc, napewno mozna tak zrobic w Aster ), jest to gra niewarta swieczki. Bieganie po urzedach + wymiana wszystkich dokumentow, a co za tym idzie koszty.

Wczytywanie...

Poleć forum