1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rezygnuję z Xbox-a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szakal80, Sierpień 28, 2012.

1. szakal80

szakal80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie nie chcę wywoływać wojny między PS3 a Xbox-em ale opiszę swoją historię i co mnie w tej konsoli denerwowało.
    Kupiłem zaraz po premierze PS3 w wersji FAT 40GB dysk. Po 5 latach konsola zepsuła się YLOD. Postanowiłem więc zakupić Xbox-a w wersji SLIM z 250GB dyskiem i Kinect-em, którego posiadam prawie rok. Mogę się więc wypowiedzieć na temat obu konsol, bo obie użytkowałem.
    Porównanie PS3 i Xboxa moim okie, :
    - menu Xbox-a, bardzo zachwalane, a dla mnie wygląda jak stworzone dla polskich i japońskich gimnazjalistów, jakieś ludziki z wielkimi głowami machające dla mnie z ekranu, mało czytelne i przejrzyste. Jak szybko zobaczyć jakie dema ściągamy? Brak szczegółowych danych, kiedy zainstalowałem dane demo, ile waży, ile ważą savy z danej gry. Mało ustawień odnośnie konfiguracji konsoli i mało intuicyjnie, poukrywane. W PS3 menu jest bardziej dorosłe, są łatwo dostępne dane odnośnie zajęstości dysku przez poszczególne gry, savy, więcej opcji konfiguracji systemu.
    - Xbox bardzo głośny napęd DVD, nie wyborażam sobie jak można grać nie instalując gry na dysku przy takim hałasie, w PS3 napęd chodził o wiele ciszej,
    - Xbox - zasilacz bardzo głośny, głośniejszy od konsoli, która oprócz napędu DVD jest bardzo cicha,
    - Xbox Live GOLD - no już tak nastawionej na kasę polityki nie widziałem dawno, wcześniej, żeby wyłączyć automatyczne odnawianie konta, trzeba było dzwonić na infolinie. Teraz już można wyłączyć z netu, ale jest to tak zamotane, żeby jak najbardziej zniechęcić klienta i naciągnąć go na kolejny miesiąc. Zarejestrowaną kartę kredytową nie da się wyrejestrować właśnie przez to odnawianie. Zasadami Xbox LIVE GOLD powinien się zająć Urząd Ochrony Praw Konsumenta. W PS3 nie miałem takiego problemu, żeby zrezygnować z PS+
    - gry wydawane na kilku płytach DVD, które trzeba zmianiać w czasie grania, np. Mass Effect 2 przypomina mi czasy Amigi i dyskietek, w PS3 mamy BR,
    - Kinect początkowo fajny, ale poważnych gier mało. Dance Center początkowo myślałem jak to fajnie czyta ruchu, dopóki nie postawi się małego dziecka i popatrzy jak ono tańczy i jak konsola widzi ruchy niepoprawne jako poprawne. Tutaj w PS3 Move też żadna rewelacja poza grą w tenisa,
    - jeśli chodzi o gry eksluzywne akurat tuaj kwestia gustu: mi bardzo brakowało takich gier jak: Uncharted, God of War i Heavy Rain. Gears i Alan Wake nie przypadły mi do gustu. Ale Forza4 jest dla mnie lepsza od GT5.
    - wiele gier multiplatformowych ma trochę lepszą grafikę na Xbox i tutaj jest plus: porównywałem sobie np. Mafie II jak jeszcze ps3 nie wyzionęło ducha do końca.
    - PAD Xboxa jest masywniejszy i po przyzwyczajeniu lepiej ma rozplanowane gałki ale denerwuje mnie ten pojemnik na baterie, o który zachaczają palce podczas grania.
    Dlatego decyzja podjęta i Xbox idzie do sprzedaży wracam do PS3. Nie chcę wywoływać żadnej wojny, kóra konsola lepsza, napisałem to z mojego doświadczenia, bo grałem na obu sprzętach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ok tylko co nas to obchodzi, że rezygnujesz z xboxa?
    Samym takim pisaniem zaraz wywołasz tu wojnę między użytkownikami...
    Zamykam temat.

Wczytywanie...

Poleć forum