1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rezystor do Windonda

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 19acid88, Grudzień 1, 2012.

1. 19acid88

19acid88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witam, mam pytanko dotyczące rezystora przy odblokowaniu Winbonda. Mam rezystor 100Ohm tyle że 5W czy na takim czymś da rade? Jest to biała kostka czy jednak warto poczekać na dostawę i kupić tego 1W ( i tu jeszcze jedno pytanku bo według tutka pisze 1W a wyczytałem gdzieś na forum że podobnie jak przy 10Ohm powinna być ćwiartka

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak ma 100ohm to bedize ok. "W" oznacza tylko jaka moc może przez niego przejść.

Wczytywanie...