1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RF modul synchronizacja z padem bez konsoli ( USB)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Shiliat, Maj 4, 2014.

1. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    Witam kiedyś na forum był sposób jak synchronizować moduł RF z padem ale bez konsoli chodzi głównie o patent połączenia RF do kompa przez USB i granie padem od xa na kompie .... Nie mogę synchronizować na konsoli bo posiadam tylko moduł reszta fata poszła w sprzedaż. Szukając znalazłem na innym forum że Akir podawał gdzieś sposób z 20 ohm ale nie dokopałem sie do tego sposoby. Czy może ktoś zna lub jest w posiadaniu wiedzy jak to zrobić ;p obecnie próbowałem paru sposobów jedynie nie próbowałem z użyciem mikro kontrolera .

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba zrobic dodatkowy układ na pic

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    Okey a jaki uC odpowiedni i jaki wsad ? mam parę atmage i attinty może coś z tego będzie :p no i schemat podłączenia uC pod rf bo nie znalazłem

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum