1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH 2.0 Elite Jasper

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Grudzień 3, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie dotyczące RGH 2.0 dałem do przerobienia Elite Jaspera i wentylatory są ustawione na auto temperatura na grze Assasins Rogue wynosi GPU 65,3 maxymalnie a tak normalnie to 65,1 lub 64,9 i wiecej nie rosnie mozna grac 2h i bedzie taka sama i potem po wylaczeniu gry i wejscia do Dasha RGH temperatura nic nie spada prawie i cały czas jest taka sama jak na grze do 65 stopni spada i nie rośnie tez mam pytanie czy jest to normalnie i pasta też była wymieniana na nową Arctic mx2 temperatura CPU nie wynosi wiecej niż 47 stopni a Pamieć maxymalnie jaka miałem to 61,7.Proszę o pisanie odpowiedzi serwis co mi ją przerabiał powiedzial że max bedzie 65-70 i się tak będzie 65 utrzymywać ale dziwi mnie to że na dashu utrzymuje sie taka temperatura jak na mocnej grze Wentylatory mam ustawione na AUTO.Mogę jak coś przesłać zdjęcie temperatur z gry i z dasha. RGH zostalo wykonane na chipie Squirt 2.0 jest on bardzo szybki bo konsola uruchamia się w 5,6 sek

orso// Trzeci taki sam temat. WARN.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Temperatury są prawidłowe w moim slimie czasami do 75 skaczą ale to już po kilku godzinach grania tak pod 6-7 ;D
    Co do dasha to może nie aktualizuje się temperatura na bieżąco po prostu

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum