1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH 2.0 Falcon -jrunner nie widzi urządznia po przylutowaniu coolrunnera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vaya, Listopad 25, 2014.

1. vaya

vaya Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Posiadam konsole phat falcon z wysokim dashem ktora kwalifikuje sie pod rgh 2.0
    Przylutowałem programator j-runner v1 i zczytałem nand - poszło bez problemu.

Zakupiłem coolrunnera cr3 lite.
    Programowałem poprzez program j-runner tak: wybrałem typ konsoli Falcon,ustawiłem rgh 2.0 i przy wyborze modelu coolrunnera (A,B,C,D,Falcon) wybrałem C.

Tak zaprogramowanego coolrunnera przylutowałem zgodnie z instrukcją pod rgh 2.0.
    Kabel do punktu D dałem ten dłuzszy od slim.Pusciłem go nad tym plastikowym tunelem.
    Wsadziłem plyte do blachy skreciłem ,wsadziłem zasilacz podpiąłem pod komputer a tu kicha. Niby jest dzwiek połączenia z komputerem ale jak chce zaczytac nand to wywala tyko komunikat Device not found a na programatorze miga non stom czerwona dioda chociaż jest w trybie normal a na chipe collrunner swieci non stop tez czerwona dioda.
    Kable na pewno dobrze przylutowane zarowno do programatora jak do coolrunnera.
    Co jest nie tak ale co?
    Czy powodem moze byc to ze podczas programowania coolrunnera jak typ (A,B,C,D,Falcon) dałem C ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Usun zworke od kwarcu lub cały kwarc.

4. vaya

vaya Użytkownik Użytkownik Świeżak