1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh 2.0 jasper i co dalej ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hiperkan, Listopad 4, 2013.

1. hiperkan

hiperkan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Leci do mnie jasper z rgh 2, wiem ze można znaleźć odpowiedzi na niektóre z moich pytań, ale chciałbym wszystkiego w miarę jasno się dowiedzie, ponieważ jestem laikiem w temacie(przeczytałem kilka poradników i mam nijaka wiedzę) xbox'ów a jeśli chodzi o przeróbki konsol to miałem do czynienia tylko z PSP i DS'em.

Pytanka:

1. Do dyspozycji mam jak na razie dwa pendrive'y 16gb bo nie kupiłem jeszcze HDD. Czy wystarczą one do wgrania dasha, fsd i czego tam trzeba oraz do odpalenia gry (np. gta v) ?

2. Jakie pliki wgrać (i gdzie je wrzucić) aby uzyskać dostęp do najnowszego dasha i FSD, aktualki do kinecta i avatarów ?
    2 A. Wyczytałem coś o przygotowywaniu pendrive'a pod xboxa i tutaj pytanka
    -wystarczy format na FAT32 ?
    2 B. Pojawiła się gdzieś wzmianka o formatowaniu pen'a pod xboxem:
    - w jakich sytuacjach jest to konieczne ?
    -rozumiem że robię to z poziomu oryginalnego bądź fs dasha ?

3. Sposób wgrywania gier jest jasno opisany ale:
    - czy mogę grać tylko przy pomocy 2 pendrive'ów (np. w gta v) ?
    3 B. Była gdzieś także informacja typu "lepiej mieć wpięty dysk i przenosić gry za pomocą pena":
    -czy to oznacza, że wypinanie HDD lub pendrive'a na którym mamy gry/dasha czymś grozi, czy po prostu stracimy fsd jeśli uruchomimy xbox'a bez tego ?

4. Czy mogę kupić HDD od slima i wpiąć go do premki ?

Myślę, że to już wszystko będę wdzięczny czlowiekowi któremu będzie chciało się to czytać a jeszcze bardziej temu który w klarowny sposób odpowie na podpunkty ;)

Z góry dziękuję !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Tak

2. Fsd, sterowniki kinect i avatary już pewnie Ci wgrał gościu który Ci robił RGH

2 A. do RGH wystarczy na format FAT32 i xbox go wykryje

2 B. Nic o tym nie słyszałem żeby na RGH formatować pod dashem pena, wystarczy FAT32

3. Jeden pendrive starczy na gre, chyba że zajmuje ponad 14 gb to sobie wrzucasz na dwa penki, czym prędzej kup dysk :)
    3 B. Niczym nie grozi, poprostu tak jest najwygodniej

4. Tak, ale będziesz go musiał wyciągnąć z obudowy i włożyć do obudowy od dysku FAT

Jak czegoś jeszcze nie rozumiesz to pisz ;-)

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

4. franny

franny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wielkie dzięki ! też tego potrzebowalem
    mam jeszcze małe pytanko co do 2 :
    Czyli fsd i sterowniki są wgrywane na samą konsolę? Bo kupiłem konsolę bez dysku

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie, FSD jest wgrywane na dysk xboxa, lub możesz mieć je na pendrive. Jednak rozważyłbym zakup HDD :)

6. hiperkan

hiperkan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Doszukałem się czegoś takiego:

1. Pobieramy najnowsza wersje FSD ze strony http://www.teamfsd.com,

2. Rozpakowujemy pobrany plik, zmieniamy nazwę np na “freestyle” następnie kopiujemy go na Pen-drive,

3.Podłączamy pena do naszej konsolki i uruchamiamy XeXmenu,

4.Naciskamy RB żeby wybrać urządzenie,

5.Kopiujemy folder z fsd na dysk,

6.Zmieniamy w ustawieniach FSD “Game path”,

Jeśli mam dwa pendrive'y to muszę coś gdzieś przerzucać (punkt 5). Czy chodzi o to żeby fsd przerzucić na tego samego pendrive'a co xexmenu ?

i jeszcze instalacja xexmenu http://woldofxbox360.wordpress.com/2012/06/10/11/
    Piszą tam o podpięciu pendrive do konsoli, aby go sformatować, muszę to robić ?

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli masz tylko pendrive do dyspozycji to wiadomo że nie przerzucasz na dysk, tylko wrzuć FSD na ten pendrive gdzie masz XeXMenu :)
    Tak, musisz sformatować pod konsolą.

1 osoba to lubi.
  8. hiperkan

hiperkan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra wszystko jasne, bardzo ci dziękuję :)

Wczytywanie...

Poleć forum