1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH a gry z XBOX Classic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BloodRayne, Wrzesień 20, 2016.

1. BloodRayne

BloodRayne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od dłuższego czasu mam Xboxa z RGH, w menu/skinie mam kategorie "Gry poprzedniej generacji", pobrałem obraz BloodRayne, przerobiłem w Iso2God, w menu widzi gre ale gdy chce ją odpalić wyskakuje "Ta gra na starszą konsolę XBOX nie jest obsługiwana na konsoli XBOX 360"

Wina gry że niekompatybilna czy brak mi sterowników lub sposobu? Co zrobić by BloodRayne się odpaliło :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. BloodRayne

BloodRayne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy mi tylko na dwóch grach ale z tego co widzę to chyba one nie mają kompatybilności... BloodRayne (1) i Crash Tag Team Racing - tych gier w żaden sposób nie można uruchomić na 360?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://support.xbox.com/en-US/legacy-devices/original-console/play-original-games

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Jak widać nie ma tych gier na listach kompatybilności, możesz za to pograć w Crash Nitro Kart, do serii Crash kup sobie PS2 a w BloodRayne możesz grać na PC to tak stara gra że dziś powinna odpalić na byle kalkulatorze (ile ja spędziłem w tej grze czasu... to była sieka totalna :D)

Wczytywanie...

Poleć forum