1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH a zmiana dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dymon007, Grudzień 23, 2013.

1. Dymon007

Dymon007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !
    Dziś stałem się posiadaczem przeróbki rgh , jestem świeży w tym temacie tak więc jak coś źle napiszę to proszę mnie upomnieć , otóż sprawa polega na tym że teraz posiadam dysk 20 gb do xboxa za godzinke idę po 120 gb no i wiem że trzeba foldery przekopiować tak więc moje pytanie tyczy się tego co muszę przekopiować na pendrive a później na nowy dysk żeby przeróbka chodziła ?
    Czy zadziała to jak przeniosę całą zawartość folderu 20 gb na pendrive i z pendrive na nowy dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Plik launch.ini i katalog z Freestyle Dash.

4. Dymon007

Dymon007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak tylko zależy mi na starym koncie w xbox i zapisach . Jak mam już te pliki co napisałeś na pendrive to mogę całą resztę przekopiować z dysku na pendrive ( fsd odpali z pena) i potem z pena na nowy dysk całą zawartość poprzedniego . Powinno załapać ?

EDIT:

Temat do zamknięcia .
    Jeżeli interesowało kogoś jak to zrobić to jeśłi chodzi o rgh na nowym dysku tak jak pisał użytkownik wyżej . 'Plik launch.ini i katalog z Freestyle Dash.' jeżeli chcemy przekopiować konto to podpinamy pendrive odpalamy ustawienia i poprostu kopiujemy na pendrive konto ktore potem przenosimy na nowy dysk . Niestety z zapisami nie jest tak latwo przez zabezpieczenia wiadomo jakie.
    Mi osobiscie udalo sie przekopiowac konto ale stwierdzilem ze i tak zaczne od zera skoro zapisów nie mam :)

Zamykam. Na przyszłość edytuj swoje posty, nie pisz jeden pod drugim,bo polecą pkt. - #Jabar

Wczytywanie...

Poleć forum