1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pingu, Lipiec 8, 2014.

1. Pingu

Pingu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie udało mi się samodzielnie wykonać RGH, konsola nawet szybko się uruchamia, jednak jeśli chodzi o strefę software'ową to mam parę pytań:

1. Wykonując RGH wybrałem w JRunner obraz pod dasha w wersji 16547 ponieważ z mojego NANDU wynikało, że taki powinienem zastosować. Jednak jak wiadomo obecnie najnowszy dashboard to 2.0.16756.0, czy wykorzystując poradnik zamieszczony na forum http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-2-1-a-147268/ mogę śmiało zaktualizować moją konsolę ?

2. Moje drugie pytanie dotyczy Dashlauncha. Teorytycznie jeśli się nie mylę to powinienem go mieć, gdyż FSD po zainstalowaniu włącza mi się ze startem konsoli, jednak jak mogę w niego wejść i dokonać jego konfiguracji ?

@edit Gdy chce wykonać nowy obraz to pojawia się komunikat ini's are missing. Jakieś propozycję :) ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak - ale na 16547 jeszcze wszystko śmiga
    2. Wrzuć sobie v.3.12 i odpadł z pliku: default.xex

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum