1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH + autoboot FSD - brak możliwości powrotu do oryginalnego dasha - pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gigamiki, Grudzień 24, 2011.

1. gigamiki

gigamiki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem świeży w temacie RGH . Wczoraj odebrałem przerobioną konsolę z zainstalowanym dashem 14699. Doinstalowałem wg poradnika http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/[tutorial]-poradnik-swiezego-jtagowca-104876.html
    xexloadera potem skopiowałem na dysk xboxa fsd 2.2 a nastepnie dashlaunch-em 2.24 chciałem go skonfigurować na automatyczne bootowanie. Dashlaunch krzyczał, że nie rozpoznaje kernela 14699, żadnej konfiguracji nie przeprowadziłem, ale po resecie okazało się że fsd ładuje się automatycznie. Generalnie wszystko działa, gry się z dysku uruchamiają ( forca 4, batman, kilkanaście XBLA) ale nie mogę wrócić do oryginalnego dasha. Po próbie wyjścia z FSD ekran na chwile gaśnie i FSD ładuje się ponownie. Może to wina wgranego do katalogu głownego dysku, zmodyfikowanego wg poradnika pliku launch.ini ?

Pls o pomoc jak to odkręcić? Doczytałem, że do kernela 14699 powinienem użyć dashlaucha 2.27. Chciałbym jeszcze raz, wszystko poukładać jak należy. Może sformatować jeszcze raz dysk? Tylko jak to zrobić, bez dostępu do oryginalnego Dasha?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lotustom

lotustom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia: