1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - Avatar, obrazki gracza, update FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deejaydex, Maj 22, 2012.

1. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Witajcie :) Jestem stosunkowo świeży na tym forum, od niedawna posiadam konsolę Xbox 360 Slim wraz z RGH i zainstalowanym FreeStyleDash. Mam generalnie 3 pytanka, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, a dosyć mocno mnie męczą.

1. Avatar

Zauważyłem, że w grach dostaję elementy avatara (koszulki, czapki... eccetera) jednak przytrzymując klawisz "Xbox" na padzie i wybierając kolejno: USTAWIENIA -> PROFIL -> EDYTUJ PROFIL -> AWATAR otrzymuję informację, że muszę zainstalować aktualizację systemu. Domyślam się, że chodzi o aktualizację oryginalnego dashboardu xbox'a więc teraz takie moje pytanie. Skąd taką aktualizację pozyskać (poza live, bo za live dostanę bana) i jak ją zainstalować, aby działało mi konfigurowanie avatara. Widziałem w innym temacie, że pisali o tym iż można pobierać elementy z internetu, jeżeli tak to skąd? Chciałbym mieć możliwość zrobienia sobie takiego awatara, lecz nie jest to priorytet.

@EDYCJA,
    Ok wiem już jak zrobić aktualizacje NXE, jaki dash wybrac aby nic mi sie nie skaszaniło z RGH, działały avatary itd.

2. Obrazki gracza

Czy można gdzieś sobie ręcznie skopiować obrazki gracza? Ponieważ te obecne mnie nie satysfakcjonują, a wgrałbym sobie jakieś swoje. Jeżeli tak, to do jakiego folderu i pod jakim rozszerzeniem?

3. Aktualizacja FSD

W FSD zauważyłem w sekcji UPDATES w SETUP, że mam możliwość zrobienia aktualizacji, ponieważ FSD jak i samo RGH robił mi majster, któremu zapłaciłem to nie chciałbym nic skopać. Pytanie, czy jest to bezpieczna forma aktualizacji? Mogę śmiało robić sobie tutaj aktualizacje?

Szczerze z góry dziękuję, za wyczerpanie moich tematów, mam nadzieje, że przestawiłem problemy rzeczowo, jednak gdyby trzeba było coś dopowiedzieć to odpowiadam w temacie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. deejaydex

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Proszę o odpowiedzi :)

*podbijam*

4. deejaydex

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    No nie wierze.... Cokolwiek? Strzępki informacji chociaz?

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    2. \Content\0000000000000000\MID GRY\00009000\
    Poszukaj programu Avatar DLC Downloader
    3. Zrób uaktualnienie. Najnowszy FSD 2.2.725 . Nic się nie stanie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum