1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH brak napiecia

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Joma97, Styczeń 11, 2016.

1. Joma97

Joma97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam otóż xbox odmówił mi posłuszeństwa :/ mianowicie przy włączaniu swieci się tylko na zielono włącznik. I nic nie pokazuje na monitorze. Postanowiłem zobaczyć co się dzieje wiec po rozebraniu sprawdziłem poziomy napięć. I na pinie C w coolrunnerze nie mam napięcia :/ lecz zielona dioda na chipie miga co 5sekund, co może być przyczyną tego? Xbox przez 2 lata chodzil bez żadnego problemu. Jakieś sugestie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidos145

dawidos145 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdź wszystkie przejścia, punkt-coolrunner, może wystąpił gdzieś tzw zimny lut

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Jeżeli migia dioda co 5 sekund na chipie to napięcia w punkcie C są ok- po prostu masz miernik z kiepskim odświeżaniem- w tym punkcie są szpilki napięcia które mają dość duże częstotliwości.

Dobrze było by wrzucić oryginalny NAND i zobaczyć czy konsola w ogóle odpala..

Wczytywanie...

Poleć forum