1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH czy LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kara93, Styczeń 10, 2013.

1. Kara93

Kara93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie! Jaka lepiej wybrać przeróbkę i czym to się różni? RGH czy LT 3.0? Jest możliwość przerobienia Xboxa w sklepie na gwarancji? Bo czytałam na już kilku forach jak pisali ludzie, że mieli konsolki przerobione już w sklepie. Czy na Kinectcie działają bez problemu piraty? Na jakich płytach nagrywać piraty i w jakim programie? Można prosić o jakieś nazwy. Czy na RGH jakoś inaczej się wgrywa gry? Z góry dziękuje oraz pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Rozumiem że jeszcze nie masz konsoli i chcesz dopiero kupić...
    W sklepie nie kupisz przerobionej, wg jak można wierzyć w takie głupoty.. Microsoft sprzedaje swoje konsole przerobione ??
    Na kinectcie tak, czemu nie ? Tak jak inne gry :)
    Na płytach DVD+R 8.5GB DL, IMGBURN`em i obraz sprawdzać abgx360
    Na RGH odpalasz gry prosto z dysku, nie potrzeba płyt.
    Jeśli chcesz grać na Xbox Live to LT, jak nie to RGH.
    Jak kupisz teraz konsole w sklepie to przerobisz tylko na RGH, jeśli chcesz na LT to szukaj Slima z datą produkcji przed 08.2011 lub fata z płytą główną Jasper.

@DOWN
    Tak, gwarancja będzie, ale od MS raczej nie...
    I takie konsole to kupisz ale chyba na allegro, a nie w publicznych sklepach

4. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Kupisz w sklepie przerobioną, nie pisz głupot, a nawet z 3 letnią gwarancją.

5. duchh

duchh Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    GW
    Odp: RGH czy LT 3.0

Może i z 3 letnią ale nie jest to gwarancja producenta na konsole, a co najwyżej gwarancja sprzedawcy i to tyko na wykonane przez niego usługi na danej konsoli

--
    Wysłano z okienka na poczcie

6. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Jest to gwarancja wystawiona przez sprzedawce, i jest to gwarancja na konsolę (jeśli się uszkodzi, nie oddajesz jej do ms tylko do sprzedawcy)
    Fajna opcja, gdyż jak przerobisz na własną rękę już nie zrobisz nic i nikt jej nie przyjmie. Sam swego czasu taką zakupiłem, padło mi chłodzenie, oddałem, dostałem nową. Teraz co prawda mam inną na oryginalnym sofcie, ale moim zdaniem lepiej kupić w ten że sposób, jeśli myśli się o LT czy też RGH.
    W KRK przynajmniej jest sklep który w ten sposób sprzedaje i nie robią problemów z reklamacjami.

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Lt multiplayer rgh brak xbox live i nie trzeba nagrywac. Sa serwisy ludzie na forum co daja wlasna gwarancje. Po przerobce konczy ta od ms odrazu.

Poleć forum